ورود 2 هزار گوشی آیفون ایکس به ایران در آبان ماه

اخبار مدیراناقتصاد کلانورود 2 هزار گوشی آیفون ایکس به ایران در آبان ماه

دوره دیجیتال مارکتینگ

ورود 2 هزار گوشی آیفون ایکس به ایران در آبان ماه

با توجه به گزارش ارائه شده از سوی اداره گمرک ایران، واردات آیفون ایکس که اخیراً توسط شرکت اپل رونمایی شد، در آبان ماه به بیش از 2 هزار و 96 دستگاه رسید، اطلاعات مربوط به واردات این تعداد گوشی تلفن همراه آیفون ایکس با جزئیات کامل در سامانه جامع گمرکی و پنجره واحد تجارت فرامرزی وارد و شناسه بین المللی یا اصطلاحا IMEI آن ها در سامانه های گمرک به ثبت رسیده است.

اگر بخواهیم در خصوص ارزش این تعداد گوشی صحبت کنیم باید بگوییم که با توجه به اطلاعات ثبت شده در سامانه جامع گمرکی در کل مبلغی نزدیک به 2 میلیون و 290 هزار دلار بوده است.

با توجه به طبقه بندی بین المللی کالایی(HS) و جداول پیوست کتاب مقررات صادرات و واردات ایران، تعرفه گمرکی ترخیص گوشی موبایل در ردیف تعرفه ای 85171210 جای می گیرد.

نرخ ارز برای محاسبه حقوق ورودی انواع گوشی تلفن همراه بر اساس نرخی است که  بانک مرکزی هر هفته به اداره گمرک اعلام می کند و در سایت و کانال رسمی این سازمان نیز قرار داده می شود.

ورود 2 هزار گوشی آیفون ایکس به ایران در آبان ماه

ورود 2 هزار گوشی آیفون ایکس به ایران در آبان ماه

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

همه چیز را درباره ارز دیجیتال تلگرام بدانید

تلگرام، پیام رسانی متفاوت برای ایرانی هاست، پیام رسانی که میلیون ها کاربر ایرانی دارد. مدتی است که مدیران تلگرام از برنامۀ آنها برای ورود به بلاک چین و ارزهای دیجیتال خبر داده اند. اتفاقی که می تواند برای ایرانی ها بسیار مهم باشد. اما دربارۀ ارز دیجیتال تلگرام که نامش را گرام گذاشته اند، بیشتر بدانید. اینجا کلیک کنید.

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام