ورود 2 هزار گوشی آیفون ایکس به ایران در آبان ماه

اخبار مدیراناقتصاد کلانورود 2 هزار گوشی آیفون ایکس به ایران در آبان ماه

دوره دیجیتال مارکتینگ

ورود 2 هزار گوشی آیفون ایکس به ایران در آبان ماه

با توجه به گزارش ارائه شده از سوی اداره گمرک ایران، واردات آیفون ایکس که اخیراً توسط شرکت اپل رونمایی شد، در آبان ماه به بیش از 2 هزار و 96 دستگاه رسید، اطلاعات مربوط به واردات این تعداد گوشی تلفن همراه آیفون ایکس با جزئیات کامل در سامانه جامع گمرکی و پنجره واحد تجارت فرامرزی وارد و شناسه بین المللی یا اصطلاحا IMEI آن ها در سامانه های گمرک به ثبت رسیده است.

اگر بخواهیم در خصوص ارزش این تعداد گوشی صحبت کنیم باید بگوییم که با توجه به اطلاعات ثبت شده در سامانه جامع گمرکی در کل مبلغی نزدیک به 2 میلیون و 290 هزار دلار بوده است.

با توجه به طبقه بندی بین المللی کالایی(HS) و جداول پیوست کتاب مقررات صادرات و واردات ایران، تعرفه گمرکی ترخیص گوشی موبایل در ردیف تعرفه ای 85171210 جای می گیرد.

نرخ ارز برای محاسبه حقوق ورودی انواع گوشی تلفن همراه بر اساس نرخی است که  بانک مرکزی هر هفته به اداره گمرک اعلام می کند و در سایت و کانال رسمی این سازمان نیز قرار داده می شود.

ورود 2 هزار گوشی آیفون ایکس به ایران در آبان ماه

ورود 2 هزار گوشی آیفون ایکس به ایران در آبان ماه

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام