برای شرکت رایگان در همایش انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه شریف، روی لینک زیر کلیک و نام خود را در فرم وارد فرمایید.

زمان برگزاری دوشنبه 19 آذر: اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «راهکارهای ایجاد استارتاپ های ثروت آفرین در شرایط اقتصادی جدید»فرصت

قیمت ارز دیجیتال در ایران به 52 میلیون تومان رسید

اخبار مدیراناقتصاد کلانقیمت ارز دیجیتال در ایران به 52 میلیون تومان رسید

دوره دیجیتال مارکتینگ

قیمت ارز دیجیتال در ایران به 52 میلیون تومان رسید

برچسب ها: اقتصاد

ارزش ارز دیجیتال یا همان بیت کوین در هفته اخیر در ایران با نوسانات زیادی همراه بود به گونه ای که از 45 میلیون تومان به 52 میلیون تومان رسید و متخصصان بر این باورند که روند صعودی بهای این ارز دیجیتال ادامه دار خواهد بود.

قیمت ارز دیجیتال در ایران به 52 میلیون تومان رسید

روند صعودی ارزش این ارز دیجیتال به عنوان مهمترین ارز دیجیتال رمزنگاری شده ادامه خواهد داشت به نحوی که در هفته اخیر، ازش این ارز دیجیتال در کشورمان از 45 میلیون تومان به 52 میلیون تومان رسیده است.

نمودار ارزش بیت کوین در طول این هفته اخیر بیانگر نوسان بسیار این ارز دیجیتال دارد. بیت کوین در بالاترین قیمت در یک هفته اخیر به رقم 11 هزار و 155 دلار رسید، این در شرایطی است که در حال حاضر این پول دیجیتال 10 هزار و 940 دلار ارزش دارد که بیانگر کاهش قیمت آن بعد از چند روز نوسان متداوم می باشد اما با توجه به رفتار بیت کوین در طول یک هفته اخیر باید انتظار داشت که این ارز دیجیتال در این هفته به بیش از 11 هزار دلار برسد و ارزش بیت کوین در 11 هزار دلار ثابت شود که ممکن است قیمت این پول مجازی را به بیش از 55 میلیون تومان در ایران افزایش دهد.

قیمت ارز دیجیتال در ایران به 52 میلیون تومان رسید

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام