سمت و سوی بازار خودروی آمریکا در سال 2018

اخبار مدیراناقتصاد کلانسمت و سوی بازار خودروی آمریکا در سال 2018

دوره دیجیتال مارکتینگ

سمت و سوی بازار خودروی آمریکا در سال 2018

برچسب ها: صنعت خودرو

موسسه فیچ به بررسی بازار خودروی آمریکا در سال 2018 پرداخته است، بر اساس این گزارش ارائه شده از سوی این موسسه معتبر رتبه‌ سنجی، انتظار می‌رود آمار فروش خودروهای جدید (نو) در بازار آمریکا با کاهش روبرو شود.

این کاهش آمار فروش می‌ تواند بر وضعیت کلی خودروسازانی مانند فورد و جنرال‌ موتورز تاثیرگذار باشد، زیرا که این خودروسازان همچنان بر بازار آمریکا، به‌ عنوان یکی از بزرگ‌ ترین مراکز فروش تولیداتشان متکی هستند.»

سمت و سوی بازار خودروی آمریکا در سال 2018

به نقل از دنیای اقتصاد، موسسه رتبه سنجی فیچ پیش‌بینی کرده است که در سال میلادی آینده فروش خودروهای نو در ایالت متحده به کمتر از ۱۷ میلیون دستگاه خواهد رسید، این در شرایطی است که پیش‌بینی می گردد تا پایان سال 2017 میلادی فروش خودروهای نو در ان کشور از مرز ۱۷ میلیون و ۲۰۰ هزار دستگاه بگذرد. با وجود کاهش فروش خودروهای نو، موسسه فیچ چشم‌ انداز بازار خودروی ایالت متحده را باثبات پیش بینی کرده  است.

سمت و سوی بازار خودروی آمریکا در سال 2018

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام