برای شرکت رایگان در همایش انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه شریف، روی لینک زیر کلیک و نام خود را در فرم وارد فرمایید.

زمان برگزاری دوشنبه 19 آذر: اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «راهکارهای ایجاد استارتاپ های ثروت آفرین در شرایط اقتصادی جدید»فرصت

سمت و سوی بازار خودروی آمریکا در سال 2018

اخبار مدیراناقتصاد کلانسمت و سوی بازار خودروی آمریکا در سال 2018

دوره دیجیتال مارکتینگ

سمت و سوی بازار خودروی آمریکا در سال 2018

برچسب ها: صنعت خودرو

موسسه فیچ به بررسی بازار خودروی آمریکا در سال 2018 پرداخته است، بر اساس این گزارش ارائه شده از سوی این موسسه معتبر رتبه‌ سنجی، انتظار می‌رود آمار فروش خودروهای جدید (نو) در بازار آمریکا با کاهش روبرو شود.

این کاهش آمار فروش می‌ تواند بر وضعیت کلی خودروسازانی مانند فورد و جنرال‌ موتورز تاثیرگذار باشد، زیرا که این خودروسازان همچنان بر بازار آمریکا، به‌ عنوان یکی از بزرگ‌ ترین مراکز فروش تولیداتشان متکی هستند.»

سمت و سوی بازار خودروی آمریکا در سال 2018

به نقل از دنیای اقتصاد، موسسه رتبه سنجی فیچ پیش‌بینی کرده است که در سال میلادی آینده فروش خودروهای نو در ایالت متحده به کمتر از ۱۷ میلیون دستگاه خواهد رسید، این در شرایطی است که پیش‌بینی می گردد تا پایان سال 2017 میلادی فروش خودروهای نو در ان کشور از مرز ۱۷ میلیون و ۲۰۰ هزار دستگاه بگذرد. با وجود کاهش فروش خودروهای نو، موسسه فیچ چشم‌ انداز بازار خودروی ایالت متحده را باثبات پیش بینی کرده  است.

سمت و سوی بازار خودروی آمریکا در سال 2018

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام