برای پیش ثبت‌نام در وبینار رایگان جهش های طلایی کسب و کار در ایران1402 روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری فروردین ماه می‌باشد : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «جهش های طلایی کسب و کار در ایران1402»فرصت


ویزای توریستی عربستان به زودی صادر می شود

اخبار مدیراناقتصاد کلانویزای توریستی عربستان به زودی صادر می شود

دوره دیجیتال مارکتینگ

ویزای توریستی عربستان به زودی صادر می شود

دور از انتظار است که عربستان در لیست تعطیلاتی شما قرار گرفته باشد، اما این کشور می خواهد تمام سعی خود را کند تا این موضوع را تغییر دهد، بدون شک عربستان هر ساله میزبان میلیون ها مسلمان از اقصا نقاط جهان است، اما در حال حاضر به شدت خواهان جذب سایر گردشگران جهان است.

شاهزاده محمد بن سلمان، رییس کمیته گردشگری و میراث ملی عربستان به CNN Money اظهار داشت: هدف اصلی جذب افرادی است که می خواهد به معنانی واقعی و از نزدیک عربستان را تجربه کنند.

ویزای توریستی عربستان به زودی صادر می شودشاهزاده عربستان اعلام کرد: عربستان سعودی تا سال میلادی آینده نخستین ویزای توریستی خود را صادر خواهد کرد. ویزای این کشور پیش از این فقط به اشخاصی که برای کار یا بازدید از مکان های مقدس قصد سفر به عربستان را داشتند، محدود بود.

جذب گردشگر از جمله طرح های دولت به منظور کاهش وابستگی به نفت است. هدف این طرح نیز هر ساله 30 میلیون بازدیدکننده تا سال 2030 می باشد، یعنی تعدادی بیشتری از 18 میلیون مسافر در سال 2016. این کشور می خواهد تا سال 2020 به هزینه های سالانه گردشگری 47 میلیارد دلاری برسد.

به منظور اجرایی کردن این هدف نیز چندین پروژه بلند پروازانه در ماه های اخیر مطرح شده است. عربستان در فکر انجام برنامه ریزی های لازم به منظور ساخت استراحتگاه هایی در کناره ساحل شنی دریای سرخ و پارک تفریحی Six Flags تا سال 2022 است.

شاهزاده محمد بن سلمان که رشد اقتصادی را هدایت می کند، یک برنامه برای کلان شهر 500 میلیارد دلاری در مرز عربستان سعودی، مصر و اردن نیز دارد.

نیکولا کوسوتیچ، مدیر ارشد پژوهشی Euromonitor معتقد است: عربستان سعودی به علت درجه حرارت مطلوب، میراث تاریخی و فرهنگی، زیبایی های طبیعی و حیات دریایی غنی پتانسیل های فوق العاده ای برای گردشگری دارد. اما عربستان، توسط کشورهایی با وضعیت ناپایدار سیاسی احاطه گردیده، جایی که امنیت همواره مسئله ساز بوده است.

وضعیت امروزی مهمترین چالش پیش رو گردشگری عربستان سعودی است. حتی روز سه شنبه، وزارت امور خارجه ایالت متحده هشدارهایی در خصوص سفر به این کشور اعلام نمود. در هشدار آمریکا، تهدیدهای گروه های تروریستی نظیر داعش آورده شده است.

وزارت امور خارجه امریکا تصریح کرد: تهدیدات تروریستی در سراسر عربستان سعودی، حتی شهرهای بزرگ آن نظیر ریاض، جده و ظهران ادامه دارد.

ویزای توریستی عربستان به زودی صادر می شود

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی دفتر کار یا Office Space

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، اینها فیلمهایی هستند که می توانند جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را داشته باشند. فیلم دفتر کار یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Office Space به کارگردانی Mike Judge در سال 1999 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم Office Space در فضایی هجو گونه زندگی روزمره و کاری مردم آمریکا در اواخر دهه 90 میلادی ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام