وضعیت کاسبان پلاسکو به زودی مشخص می شود

اخبار مدیراناقتصاد کلانوضعیت کاسبان پلاسکو به زودی مشخص می شود

دوره دیجیتال مارکتینگ

وضعیت کاسبان پلاسکو به زودی مشخص می شود

برچسب ها: اقتصاد

رئیس اتحادیه پوشاک اظهار داشت:«اکنون در شرایطی قرار داریم که تولیدکنندگان می بایست به منظور رسیدن اهداف اقتصاد مقاومتی کار جهادی انجام دهند.»

ابوالقاسم شیرازی، رییس اتحادیه پوشاک در مصاحبه با خبرگزاری خبرآنلاین در رابطه با وضعیت کسبه های پلاسکو و اقدامات انجام شده، اظهار داشت:« به زودی قرار است جلسه ای ویژه با وزیر صنعت، معدن و تجارت، رییس اتاق اصناف و بنیاد مستضعفان و مدیریت بانک پارسیان به عنوان صاحب سرقفلی در مرکز تجاری پلاسکو برگزار گردد که تا مشکلات کسبه های پلاسکو مورد بررسی قرار بگیرد.»

شیرازی با اشاره به وضعیت تولید پوشاک در ایران تصریح کرد: « اکنون در یک شرایطی قرار داریم که حتما باید تولیدکنندگان منظور یاری رساندن به اقتصاد ایران کار جهادی کنند، در این جهاد، دولت نیز بدون شک باید حضور مدبرانه به عمل آورد.»

وی در ادامه تاکید کرد:« به علت اینکه تولیدکنندگان پوشاک علاوه بر ایجاد اشتغال قادر هستند ارزش افزوده بالایی را در این صنعت  بوجود آورند، بدون شک باید سدهای پیش روی این امر برداشته شود. موانعی نظیر انواع مالیات ها، عوارض ها، حق بیمه تامین اجتماعی ۳۰ درصد که هزینه های سربار تولید است، می تواند به این صنعت رونق ببخشد.»

شیرازی افزود:«نتیجه این همراهی دولت به نفع اقتصاد کل کشور است و باعث افزایش بهره وری می شود.»

وی تاکید کرد:« راه دوم برای حمایت از تولید داخلی، مبارزه با کالای قاچاق می باشد. در صورتی که تولید پوشاک ایرانی احیا گردد،این احیا به مراقبت نیاز دارد. تنوع و کیفیت اصلی است که حتما باید از سوی تولیدکننده داخلی مورد توجه قرار بگیرد؛ اگر این پیش شرط ها را مورد بررسی قرار دهیم، تمایل مصرف کننده ایرانی به تولید داخلی افزایش خواهد داشت.»

رئیس اتحادیه پوشاک در نهایت تاکید کرد: «البته باید در نظر بگیریم که تولید داخلی در سایه مبارزه با قاچاق پا می گیرد.»

وضعیت کاسبان پلاسکو به زودی مشخص می شود

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

همه چیز را درباره ارز دیجیتال تلگرام بدانید

تلگرام، پیام رسانی متفاوت برای ایرانی هاست، پیام رسانی که میلیون ها کاربر ایرانی دارد. مدتی است که مدیران تلگرام از برنامۀ آنها برای ورود به بلاک چین و ارزهای دیجیتال خبر داده اند. اتفاقی که می تواند برای ایرانی ها بسیار مهم باشد. اما دربارۀ ارز دیجیتال تلگرام که نامش را گرام گذاشته اند، بیشتر بدانید. اینجا کلیک کنید.

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام