پایان زندگی «ویندوز فون» فرا رسید

اخبار مدیراناقتصاد کلانپایان زندگی «ویندوز فون» فرا رسید

دوره دیجیتال مارکتینگ

پایان زندگی «ویندوز فون» فرا رسید

در طول زندگی نه چندان طولانی ویندوز فون، چندین بار شایعه مرگ آن در فضاهای مجازی منتشر گردید اما مایکروسافت تا به امروز به طور رسمی آن را تائید نکرده بود، اما از طریق خبر در دست گرفتن گوشی اندرویدی توسط بیل گیتس و مدیر نرم افزار مایکروسافت کاملاً صحت داردکه به معنای فرا رسیدن پایان زندگی ویندوزفون می باشد.

به نقل از خبرآنلاین، «جو بلفیوره» قائم مقام مایکروسافت و مدیر بخش نرم افزار در نهایت تایید کرد که تیمش دیگر ویندوز فون را آپدیت نخواهند کرد و دیگر شاهد قابلیت های جدید روی ویندوز 10 موبایل نمی باشیم.

این در شرایطی بود که کاربران منتظر ویژگی های جدید در ویندوز فون بودند اما با این اظهارات مشخص است که این سیستم عامل برای همیشه کنار گذاشته می شود.

البته بخش سرویس ویندوز فون به قوت خود باقی می ماند که شامل رفع باگ و اپدیت امنیتی می باشد.

پایان زندگی «ویندوز فون» فرا رسید

جو بلفیوره اظهار داشت از این پس شاهد اپدیت نرم افزاری و سخت افزاری روی ویندوز فون نمی باشیم. بر اساس آپدیت جدید موسوم به Windows 10 Fall Update معلوم گردید که بخش موبایل دیگر شامل حالش نمی شود و تجربه جدیدی روی موبایل نخواهیم داشت.

بالغ بر یک است که ویندوز فون مرده است اما مایکروسافت هرگز رسمابه طور رسمی خبر آن را تا امروز تایید نکرده بود. سپردن توسعه سخت افزاری برای ویندوز فون به HP نیز با توحه به درخواست مایکروسافت پیش نرفت و هفته پیش HP اعلام کرد باری سنگینی که مایکروسافت از روی دوش خود برداشته است را متحمل نمی شود.

بلفیوره علاوه بر این اعتراف کرد که همچون بیل گیتس گوشی اندرویدی خریده و از آن استفاده می کند. بر همین اساس موسس مایکروسافت و مدیر نرم افزاری که قاعدتا باید گوشی ویندوزی داشته باشند، زودتر از کاربران خود آن را رها کردند و به اندرویدی روی آوردند.

پایان زندگی «ویندوز فون» فرا رسید

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام