آغاز فروش همبرگر رئیس جمهور روسیه در روز تولدش

اخبار مدیراناقتصاد کلانآغاز فروش همبرگر رئیس جمهور روسیه در روز تولدش

دوره دیجیتال مارکتینگ

آغاز فروش همبرگر رئیس جمهور روسیه در روز تولدش

به مناسبت تولد رئیس جمهور روسیه، یک فست فود روسی، فروش همبرگرهایی به نام ولادیمیر پوتین (رئیس جمهور روسیه) را آغاز نمود، این فست فود روسی که «بلاک استار برگر» نام دارد با حمایت برخی از هنرمندان معروف روسی و سرمایه گذاران این کشور راه اندازی گردیده و کوشش ویژه ای را برای رقابت با برندهای آمریکایی در بازار این کشور آغاز نموده است، عرضه همبرگری ویژه با نام پوتین و با توجه به سلیقه پوتین را در فروشگاه‌های خود آغاز نمود.

آغاز فروش همبرگر رئیس جمهور روسیه در روز تولدشبه گفته استار برگر، این همبرگر با استفاده از مواد 100% تولید داخل روسیه تهیه می گردد که در آن افزون بر استفاده از دو برگر سرخ شده، مربا و سس‌های مورد علاقه پوتین با پرچم روسیه، برای مشتریان سرو می گردد.

افزون بر این خریداران این همبرگر از روز گذشته (هفتم اکتبر، سالروز تولد پوتین) به مدت ۱۰ روز به ازای خرید این ساندویچ یک پیراهن با تصویر پوتین نیز هدیه می گیرند.

این برند تازه تاسیس روسی، افزون بر این توجه ویژه‌ای را به مناطق مسلمان‌ نشین روسیه نیز دارد و شعب خود را با دادن گوشت حلال در جمهوری مسلمان نشین چچن بازگشایی کرده که مورد توجه علاقه‌مندان قرار گرفته است.

از ایده‌های جالب این شرکت، فروش همبرگر با دستکش سیاه است تا دستان مشتریان کثیف و چرب نگردد که بازتاب بسیاری در شبکه‌های اجتماعی به همراه داشته است.

علاوه بر این ویدیو تبلیغی فروش همبرگر پوتین تا به امروز بیش از 2 میلیون بار در اینستاگرام بازدید داشته است.

آغاز فروش همبرگر رئیس جمهور روسیه در روز تولدش

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

همه چیز را درباره ارز دیجیتال تلگرام بدانید

تلگرام، پیام رسانی متفاوت برای ایرانی هاست، پیام رسانی که میلیون ها کاربر ایرانی دارد. مدتی است که مدیران تلگرام از برنامۀ آنها برای ورود به بلاک چین و ارزهای دیجیتال خبر داده اند. اتفاقی که می تواند برای ایرانی ها بسیار مهم باشد. اما دربارۀ ارز دیجیتال تلگرام که نامش را گرام گذاشته اند، بیشتر بدانید. اینجا کلیک کنید.

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام