برای شرکت رایگان در وبینار رابگان جهش های طلایی کسب و کار در ایران 1401 روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 9 آذر ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «جهش های طلایی کسب و کار»فرصت


نفت ایران به بالاترین بهای خود در سال 2017 رسید

اخبار مدیراناقتصاد کلاننفت ایران به بالاترین بهای خود در سال 2017 رسید

دوره دیجیتال مارکتینگ

نفت ایران به بالاترین بهای خود در سال 2017 رسید

بهای نفت خام سبک ایران با افزایش بیش از ۲ دلار به ۵۷ دلار در هر بشکه رسید تا بالاترین قیمت نفت ایران در سال جاری رقم بخورد، بهای نفت خام سبک ایران در هفته منتهی به ۲۹ سپتامبر با ۲ دلار و ۲ سنت رشد به ۵۷ دلار برای هر بشکه رسید، میانگین بهای نفت کشور از آغاز سال ۲۰۱۷ تا به امروز ۴۹ دلار و ۶۶ سنت برای هر بشکه بوده است.

بهای نفت خام سنگین کشور نیز به ۵۴ دلار و ۵۳ سنت در هر بشکه رسید که نسبت به هفته پیش از آن 1 دلار و ۴۹ سنت افزایش نشان می‌دهد.

بهای سبد نفتی اوپک نیز به ۵۵ دلار و ۷۸ سنت برای هر بشکه رسید که نسبت به هفته پیش 1 دلار و ۵۶ سنت افزایش داشته است.

نفت ایران به بالاترین بهای خود در سال 2017 رسیدبهای نفت خام شاخص WTI و برنت نیز در هفته منتهی به ۲۹ سپتامبر به ترتیب 1 دلار و ۷۷ سنت و 1 دلار و ۹۲ سنت  برای هر بشکه رشد داشت و به ۵۱ دلار و ۸۳ سنت و ۵۸ دلار و ۵۹ سنت در هر بشکه رسید.

افزون بر این بهای نفت خام شاخص‌ های دوبی و عمان نیز به ۵۵ دلار و ۵۴ سنت و ۵۶ دلار و ۲۰ سنت در هر بشکه رسید که نسبت به هفته پیش به ترتیب 1 دلار و ۲۱ سنت و 1 دلار و ۳۴ سنت افزایش داشته است.

کارشناسان معتقدند  که توافق کاهش  تولید  نفت اوپک و کشور های داوطلب غیر اوپک ادامه خواهد داشت. بر همین اساس، الکساندر نواک، وزیر نفت روسیه اظهار داشت که از ادامه کاهش تولید تا تابستان آینده حمایت می کند.

با توجه به گزارش   اداره   اطلاعات   انرژی   آمریکا،   سطح ذخیره سازی  نفت خام  آمریکا در  هفته  منتهی  به  ۲۲ سپتامبر با 1 میلیون و ۸۰۰ هزار بشکه کاهش به ۴۷۱ میلیون بشکه رسید که این  موضوع، در  راستای  افزایش صادرات  نفت خام  و  بالا رفتن  بهره‌برداری  از  پالایشگاه ها انجام شده است.

نفت ایران به بالاترین بهای خود در سال 2017 رسید

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام