مجتمع فنی تهران میرداماد

نفت ایران به بالاترین بهای خود در سال 2017 رسید

اخبار مدیراناقتصاد کلاننفت ایران به بالاترین بهای خود در سال 2017 رسید

دوره دیجیتال مارکتینگ

نفت ایران به بالاترین بهای خود در سال 2017 رسید

بهای نفت خام سبک ایران با افزایش بیش از ۲ دلار به ۵۷ دلار در هر بشکه رسید تا بالاترین قیمت نفت ایران در سال جاری رقم بخورد، بهای نفت خام سبک ایران در هفته منتهی به ۲۹ سپتامبر با ۲ دلار و ۲ سنت رشد به ۵۷ دلار برای هر بشکه رسید، میانگین بهای نفت کشور از آغاز سال ۲۰۱۷ تا به امروز ۴۹ دلار و ۶۶ سنت برای هر بشکه بوده است.

بهای نفت خام سنگین کشور نیز به ۵۴ دلار و ۵۳ سنت در هر بشکه رسید که نسبت به هفته پیش از آن 1 دلار و ۴۹ سنت افزایش نشان می‌دهد.

بهای سبد نفتی اوپک نیز به ۵۵ دلار و ۷۸ سنت برای هر بشکه رسید که نسبت به هفته پیش 1 دلار و ۵۶ سنت افزایش داشته است.

نفت ایران به بالاترین بهای خود در سال 2017 رسیدبهای نفت خام شاخص WTI و برنت نیز در هفته منتهی به ۲۹ سپتامبر به ترتیب 1 دلار و ۷۷ سنت و 1 دلار و ۹۲ سنت  برای هر بشکه رشد داشت و به ۵۱ دلار و ۸۳ سنت و ۵۸ دلار و ۵۹ سنت در هر بشکه رسید.

افزون بر این بهای نفت خام شاخص‌ های دوبی و عمان نیز به ۵۵ دلار و ۵۴ سنت و ۵۶ دلار و ۲۰ سنت در هر بشکه رسید که نسبت به هفته پیش به ترتیب 1 دلار و ۲۱ سنت و 1 دلار و ۳۴ سنت افزایش داشته است.

کارشناسان معتقدند  که توافق کاهش  تولید  نفت اوپک و کشور های داوطلب غیر اوپک ادامه خواهد داشت. بر همین اساس، الکساندر نواک، وزیر نفت روسیه اظهار داشت که از ادامه کاهش تولید تا تابستان آینده حمایت می کند.

با توجه به گزارش   اداره   اطلاعات   انرژی   آمریکا،   سطح ذخیره سازی  نفت خام  آمریکا در  هفته  منتهی  به  ۲۲ سپتامبر با 1 میلیون و ۸۰۰ هزار بشکه کاهش به ۴۷۱ میلیون بشکه رسید که این  موضوع، در  راستای  افزایش صادرات  نفت خام  و  بالا رفتن  بهره‌برداری  از  پالایشگاه ها انجام شده است.

نفت ایران به بالاترین بهای خود در سال 2017 رسید

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

بیمه تجارت نو ؛ در مسیری کهنه

شرکت بیمه تجارت نو، که در زمستان 94 آغاز به فعالیت کرده است، در کمپین تبلیغاتی بهار 95 که در واقع کمپین ورود به بازار آنها بوده است، اشتباهی نموده است که نشان می دهد در مسیری کهنه قرار گرفته است . متن کامل مقاله را بخوانید

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام