مجتمع فنی تهران میرداماد

ارقام جالب از صادرات شامپو، سنگ پا و آسانسور ایران

اخبار مدیراناقتصاد کلانارقام جالب از صادرات شامپو، سنگ پا و آسانسور ایران

دوره دیجیتال مارکتینگ

ارقام جالب از صادرات شامپو، سنگ پا و آسانسور ایران

صادرات سه محصول ایرانی که عبارتند از شامپو، سنگ پا و آسانسور مورد بررسی قرار گرفته شده و آمار و ارقام جالی از تجارت این محصولات به دست آمده است.

ارقام جالب از صادرات شامپو، سنگ پا و آسانسور ایران

صادرات شامپو و درآمد 6 میلیون دلاری

با توجه به آخرین آمار تجارت خارجی، در 5 ماهه آغازین سال 96 بالغ بر 3هزار و 390تن شامپو با ارزش 6 میلیون و 195هزار دلار از کشور صادر شده است. با توجه به این آمارها، کشورهای پاکستان، آذربایجان، ارمنستان، افغانستان، تاجیکستان، ترکمنستان، عراق، اتریش، کویت، هلند، بحرین، استرالیا، امارات متحده عربی از کشورهای خواهان شامپو ایرانی می باشند.

سنگ پا و صادرات 34 هزار کیلو گرمی

در 5 ماهه آغازین سال 96، 34هزار و 579کیلو گرم سنگ پا با ارزش 956میلیون و 245هزار ریال معادل 29هزار و 454دلار از ایران صادر شده است که کشورهای آذربایجان، عراق، کویت، ازبکستان، استرالیا، ترکمنستان، هلند و افغانستان از جمله کشورهای خواهان سنگ پای ایرانی بوده اند.

آسانسورهای ایرانی

در همین بازه زمانی نیز 43هزار و 387کیلوگرم آسانسور با ارزش 5میلیارد و 21میلیون و 223هزار ریال معادل 154هزار و 267دلار به کشورهایی نظیر گرجستان، عراق، اوکراین و افغانستان صادر گردیده است.

ارقام جالب از صادرات شامپو، سنگ پا و آسانسور ایران

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

بیمه تجارت نو ؛ در مسیری کهنه

شرکت بیمه تجارت نو، که در زمستان 94 آغاز به فعالیت کرده است، در کمپین تبلیغاتی بهار 95 که در واقع کمپین ورود به بازار آنها بوده است، اشتباهی نموده است که نشان می دهد در مسیری کهنه قرار گرفته است . متن کامل مقاله را بخوانید

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام