تولیدات نفت ایران سقوط کرد

اخبار مدیراناقتصاد کلانتولیدات نفت ایران سقوط کرد

دوره دیجیتال مارکتینگ

تولیدات نفت ایران سقوط کرد

با توجه به گزارشات اوپک می توان متوجه شد که میزان تولید نفت کشور در ماه اوت با ۲ هزار و ۳۰۰ بشکه کاهش به ۳ میلیون و ۸۲۸ هزار بشکه در روز رسید و بر همین اساس در ماه تولیدات نفت کشور روند کاهشی را طی کرده است.

تولیدات نفت ایران سقوط کرد

بر همین اساس میزان تولید نفت کشور در ماه اوت با 2 هزار و 300 بشکه سقوط به 3 میلیون و 828 هزار بشکه در روز رسید.

این اتفاق در شرایطی است که آمارهای رسمی اعلامی از سوی کشور به دبیرخانه اوپک بیانگر این است که تولید نفت ایران در ماه اوت 55 هزار بشکه در روز افت داشته و از 3 میلیون و 900 هزار بشکه در ماه جولای به 3 میلیون و 845 هزار بشکه در روز رسیده است.

با توجه به این گزارش، میزان کل تولید نفت اوپک در ماه اوت با 79 هزار و 100 بشکه کاهش به 32 میلیون و 755 بشکه در روز رسید.

اوپک افزون بر این در گزارش ماهانه خود بهای متوسط نفت سنگین کشور را در ماه اوت 48 دلار و 70 سنت اعلام نمود که 2 دلار و 69 سنت، معادل 5.8 درصد نسبت به ماه پیش افزایش داشته است.

تولیدات نفت ایران سقوط کرد

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام