مجتمع فنی تهران میرداماد

تولیدات نفت ایران سقوط کرد

اخبار مدیراناقتصاد کلانتولیدات نفت ایران سقوط کرد

دوره دیجیتال مارکتینگ

تولیدات نفت ایران سقوط کرد

با توجه به گزارشات اوپک می توان متوجه شد که میزان تولید نفت کشور در ماه اوت با ۲ هزار و ۳۰۰ بشکه کاهش به ۳ میلیون و ۸۲۸ هزار بشکه در روز رسید و بر همین اساس در ماه تولیدات نفت کشور روند کاهشی را طی کرده است.

تولیدات نفت ایران سقوط کرد

بر همین اساس میزان تولید نفت کشور در ماه اوت با 2 هزار و 300 بشکه سقوط به 3 میلیون و 828 هزار بشکه در روز رسید.

این اتفاق در شرایطی است که آمارهای رسمی اعلامی از سوی کشور به دبیرخانه اوپک بیانگر این است که تولید نفت ایران در ماه اوت 55 هزار بشکه در روز افت داشته و از 3 میلیون و 900 هزار بشکه در ماه جولای به 3 میلیون و 845 هزار بشکه در روز رسیده است.

با توجه به این گزارش، میزان کل تولید نفت اوپک در ماه اوت با 79 هزار و 100 بشکه کاهش به 32 میلیون و 755 بشکه در روز رسید.

اوپک افزون بر این در گزارش ماهانه خود بهای متوسط نفت سنگین کشور را در ماه اوت 48 دلار و 70 سنت اعلام نمود که 2 دلار و 69 سنت، معادل 5.8 درصد نسبت به ماه پیش افزایش داشته است.

تولیدات نفت ایران سقوط کرد

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام