مجتمع فنی تهران میرداماد

تولیدات نفت ایران سقوط کرد

اخبار مدیراناقتصاد کلانتولیدات نفت ایران سقوط کرد

دوره دیجیتال مارکتینگ

تولیدات نفت ایران سقوط کرد

با توجه به گزارشات اوپک می توان متوجه شد که میزان تولید نفت کشور در ماه اوت با ۲ هزار و ۳۰۰ بشکه کاهش به ۳ میلیون و ۸۲۸ هزار بشکه در روز رسید و بر همین اساس در ماه تولیدات نفت کشور روند کاهشی را طی کرده است.

تولیدات نفت ایران سقوط کرد

بر همین اساس میزان تولید نفت کشور در ماه اوت با 2 هزار و 300 بشکه سقوط به 3 میلیون و 828 هزار بشکه در روز رسید.

این اتفاق در شرایطی است که آمارهای رسمی اعلامی از سوی کشور به دبیرخانه اوپک بیانگر این است که تولید نفت ایران در ماه اوت 55 هزار بشکه در روز افت داشته و از 3 میلیون و 900 هزار بشکه در ماه جولای به 3 میلیون و 845 هزار بشکه در روز رسیده است.

با توجه به این گزارش، میزان کل تولید نفت اوپک در ماه اوت با 79 هزار و 100 بشکه کاهش به 32 میلیون و 755 بشکه در روز رسید.

اوپک افزون بر این در گزارش ماهانه خود بهای متوسط نفت سنگین کشور را در ماه اوت 48 دلار و 70 سنت اعلام نمود که 2 دلار و 69 سنت، معادل 5.8 درصد نسبت به ماه پیش افزایش داشته است.

تولیدات نفت ایران سقوط کرد

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

بیمه تجارت نو ؛ در مسیری کهنه

شرکت بیمه تجارت نو، که در زمستان 94 آغاز به فعالیت کرده است، در کمپین تبلیغاتی بهار 95 که در واقع کمپین ورود به بازار آنها بوده است، اشتباهی نموده است که نشان می دهد در مسیری کهنه قرار گرفته است . متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام