پرداخت مالیات با بیت کوین توسط سوئیس کلید خورد

اخبار مدیراناقتصاد کلانپرداخت مالیات با بیت کوین توسط سوئیس کلید خورد

دوره دیجیتال مارکتینگ

پرداخت مالیات با بیت کوین توسط سوئیس کلید خورد

سوئیس احتمالاً اولین کشوری خواهد بود که پرداخت مالیات با بیت کوین را کلید خواهد زد، گزارشات حاکی از آن است که شهردار کیاسو در سوئیس تصمیم گرفته تا این طرح را در عرض یکسال آینده اجرایی کند.

پرداخت مالیات با بیت کوین توسط سوئیس کلید خورد

به نقل از اقتصاد آنلاین، سقف پرداخت مالیات با بیت‌کوین در این طرح نهایتا تا ۲۵۰ فرانک سوئیس، معادل ۲۶۵ دلار، خواهد بود.

کیاسو که اصطلاحا به آن «CryptoPolis» نیز گفته می شود، تصمیم دارد که انجام این کار به رقابت با رقیب خود یعنی شهر Zug، که به مرکز کسب‌ و کارهای مبتنی بر زنجیره بلوک سوئیس شهرت دارد، به پا خیزد. بر همین اساس، ۸ استارت‌آپ در ماه‌های گذشته در کیاسو مستقر شده‌اند.

شهر Zug که در سطح بین‌الملل به آن «Cryptovalley» می گویند، پیش‌تر اعلام کرده بود که شهروندانش قادر هستند پرداخت خدمات دولتی‌ را با استفاده از ارزهای دیجیتالی انجام دهند، با این وجود باید گفت Zug هیچ‌ گونه اقدامی برای افزودن بیت‌ کوین به‌ عنوان گزینه پرداخت مالیاتی برای شهروندانش پیدا نکرده است.

پرداخت مالیات با بیت کوین توسط سوئیس کلید خورد

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام