این کشورهای ناشناخته را بیشتر بشناسید!

اخبار مدیراناقتصاد کلاناین کشورهای ناشناخته را بیشتر بشناسید!

دوره دیجیتال مارکتینگ

این کشورهای ناشناخته را بیشتر بشناسید!

بدون شک هنگامی که کشوری را نشناسید در مورد آن اطلاعاتی هم ندارید بر همین اساس هر نکته‌ای درباره آن کشور، حتی نام آن، نکته‌ای جدید و جالب برای شما محسوب می شود. ما در این مطلب 6 کشور کمتر شناخته شد جهان را معرفی خواهیم کرد و نکاتی در مورد این کشورها ارائه خواهیم کرد.

این کشورهای ناشناخته را بیشتر بشناسید!

1. کشور نائورو (Nauru) بیشترین جمعیت چاق جهان را به عهده دارد به نحوی که بیش از ۹۵% مردم نائورور اضافه وزن دارند. در این کشور هیچ رستوران مک دونالدی وجود ندارد. نکته جالب دیگر این است که این کشور، پایتخت رسمی نیز ندارد اما بزرگ‌ترین شهر شناخته شده آن یارن نامیده می شود.

2. جزایر مارشال (Marshall Islands) در اقیانوس آرام به دلیل داشتن آب و هوای خاص اش، در بالا‌ترین ریسک غرق شدن قرار دارد.

3. کشور پاپوا گینه نو، متنوع ترین گویش‌ها و زبان‌های دنیا را در خود جای داده است. مردم این کشور به ۸۵۱ زبان (گویش) مختلف سخن می گویند. زبان رسمی این کشور انگلیسی است اما تنها ۱ یا ۲ درصد از مردم این کشور به زبان انگلیسی سخن می گویند.

4. سن مارینو (San Marino) کشوری است که در آن تعداد ماشین‌ها بیشتر از انسان ها می باشد. به ازای هر ۱۰۰۰ ساکن دست کم ۱۲۶۳ ماشین وجود دارد.

5. نیجر (Niger) بیشترین جمعیت جوان دنیا در آن جای دارند. در سال ۲۰۱۳، بالغ بر نیمی از جمعیت این کشور را افراد زیر ۱۴ سال تشکیل می دادند! به عنوان مثال در کشورهایی همچون آلمان و ژاپن فقط ۱۳% جمعیت زیر ۱۴ سال هستند.

6. کیریباتی (Kiribati) کشوری است که در هر چهار نیم کره زمین جای گرفته است. این کشور افزون بر این نخستین کشوری بود که وارد قرن جدید گردید یعنی طلوع خورشید در اولین روز سال ۲۰۰۰ را زود‌تر از سایر نقاط جهان مشاهده کرد.


Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی دفتر کار یا Office Space

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، اینها فیلمهایی هستند که می توانند جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را داشته باشند. فیلم دفتر کار یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Office Space به کارگردانی Mike Judge در سال 1999 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم Office Space در فضایی هجو گونه زندگی روزمره و کاری مردم آمریکا در اواخر دهه 90 میلادی ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام