مجتمع فنی تهران میرداماد

درآمدهای مالیاتی از نفتی سبقت گرفت

اخبار مدیراناقتصاد کلاندرآمدهای مالیاتی از نفتی سبقت گرفت

دوره دیجیتال مارکتینگ

درآمدهای مالیاتی از نفتی سبقت گرفت

به نقل از اقتصاد آنلاین، با توجه به گزارش وزارت امور اقتصادی و دارایی، درآمد مالیاتی ایران در فواصل بین سال های 92 تا 95 از درآمدهای نفتی پیشی گرفت.

با توجه به این گزارش بین سال های 92 تا 95، سهم درآمدهای نفتی ۳۵ درصد و سهم درآمدهای مالیاتی را نیز ۳۷ درصد بوده است.

بررسی عملکرد شاخص‌های مالی در سال های ۸۴ تا ۹۵ و مصوب ۹۶ بیانگر این است که سهم درآمدهای مالیاتی در بخش منابع عمومی دولت در طول این سه سال به میزان ۳۷ درصد و سهم منابع حاصل از نفت نیز ۳۵ درصد بوده است.

با این وجود، از طریق فروش اوراق ۶ درصد و از محل واگذاری سهام نیز ۶ درصد منابع عمومی دولت در دوره سال های ۹۲ تا ۹۵ تامین شده است.

درآمدهای مالیاتی از نفتی سبقت گرفت

برای مشاهده تصویر در ابعاد بزرگتر اینجا کلیک کنید

درآمدهای مالیاتی از نفتی سبقت گرفت

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی دفتر کار یا Office Space

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، اینها فیلمهایی هستند که می توانند جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را داشته باشند. فیلم دفتر کار یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Office Space به کارگردانی Mike Judge در سال 1999 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم Office Space در فضایی هجو گونه زندگی روزمره و کاری مردم آمریکا در اواخر دهه 90 میلادی ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام