مجتمع فنی تهران میرداماد

درآمدهای مالیاتی از نفتی سبقت گرفت

اخبار مدیراناقتصاد کلاندرآمدهای مالیاتی از نفتی سبقت گرفت

دوره دیجیتال مارکتینگ

درآمدهای مالیاتی از نفتی سبقت گرفت

به نقل از اقتصاد آنلاین، با توجه به گزارش وزارت امور اقتصادی و دارایی، درآمد مالیاتی ایران در فواصل بین سال های 92 تا 95 از درآمدهای نفتی پیشی گرفت.

با توجه به این گزارش بین سال های 92 تا 95، سهم درآمدهای نفتی ۳۵ درصد و سهم درآمدهای مالیاتی را نیز ۳۷ درصد بوده است.

بررسی عملکرد شاخص‌های مالی در سال های ۸۴ تا ۹۵ و مصوب ۹۶ بیانگر این است که سهم درآمدهای مالیاتی در بخش منابع عمومی دولت در طول این سه سال به میزان ۳۷ درصد و سهم منابع حاصل از نفت نیز ۳۵ درصد بوده است.

با این وجود، از طریق فروش اوراق ۶ درصد و از محل واگذاری سهام نیز ۶ درصد منابع عمومی دولت در دوره سال های ۹۲ تا ۹۵ تامین شده است.

درآمدهای مالیاتی از نفتی سبقت گرفت

برای مشاهده تصویر در ابعاد بزرگتر اینجا کلیک کنید

درآمدهای مالیاتی از نفتی سبقت گرفت

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام