فورد 1000 کارمند خود را اخراج کرد

اخبار مدیراناقتصاد کلانفورد 1000 کارمند خود را اخراج کرد

دوره دیجیتال مارکتینگ

فورد 1000 کارمند خود را اخراج کرد

خودروسازی آمریکایی فورد به تازگی تصمیم به تعدیل هزار کارمند خود در زیرمجموعه های خود در سرتاسر دنیا گردید، این تعداد کارمند معادل 10 درصد کل نیروهای انسانی این خودروساز است.

فورد 1000 کارمند خود را اخراج کرد

به نقل از «وال استریت ژورنال»، این کمپانی عظیم اکنون نزدیک به ۲۰۲ هزار کارگر در سرتاسر دنیا دارد.

به نقل از خبرگزاری مهر و با توجه به نظرات کارشناسان اقتصادی این مقدار از تعدیل نیرو بسیار معنی دار است و دلیل اصلی آن می تواند روند نزولی فروش محصولات این شرکت آمریکایی در سال های اخیر پس از چند سال روند افزایشی در فروش محصولات این شرکت، باشد

با توجه به خبرهای منتشر شده، در آوریل سال جاری میلادی این خودروساز آمریکایی فقط تعداد ۲۱۴ هزار و ۶۹۵ دستگاه خودرو به فروش رساند که در قیاس با مدت مشابه سال پیش، ۷.۲ درصد کاهش داشته است.

«مایک موران» سخنگوی «فورد» در این خصوص اظهار داشت: اهداف فوری «فورد» در برگیرنده تقویت پایه های سود، تغییر ساختار سنتی ناکارآمد کسب و کار و سرمایه گذاری گسترده به منظور ایجاد فرصت می باشد.

فورد 1000 کارمند خود را اخراج کرد

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

همه چیز را درباره ارز دیجیتال تلگرام بدانید

تلگرام، پیام رسانی متفاوت برای ایرانی هاست، پیام رسانی که میلیون ها کاربر ایرانی دارد. مدتی است که مدیران تلگرام از برنامۀ آنها برای ورود به بلاک چین و ارزهای دیجیتال خبر داده اند. اتفاقی که می تواند برای ایرانی ها بسیار مهم باشد. اما دربارۀ ارز دیجیتال تلگرام که نامش را گرام گذاشته اند، بیشتر بدانید. اینجا کلیک کنید.

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام