آغاز همکاری مشترک ایران و ترکیه در صنعت دارو

اخبار مدیراناقتصاد کلانآغاز همکاری مشترک ایران و ترکیه در صنعت دارو

دوره دیجیتال مارکتینگ

آغاز همکاری مشترک ایران و ترکیه در صنعت دارو

همکاری مشترک ایران و ترکیه در صنعت دارو آغاز شد و با توجه به گفته دبیر اتاق بازرگانی مشترک ایران و ترکیه، به زودی یک شرکت داروسازی ایرانی یک شهرک صنعتی دارو در ترکیه راه اندازی خواهد کرد و سپس به صادرات داروهایش به کشورهای اروپایی خواهد پرداخت.

آغاز همکاری مشترک ایران و ترکیه در صنعت دارو

سید جلال ابراهیمی در گفت‌ و گو با ایسنا، اظهار داشت: میزان سرمایه‌گذاری خارجی‌ها به خصوص ترک‌ ها در ایران رو به افزایش است.

کمپانی یونیت اینتر نشنال اظهار داشت که به زودی با همکاری کره‌ ای‌ ها در ایران سرمایه گذاری خواهد کرد. این کمپانی اعلام کرده که به منظور سرمایه گذاری در ایران توافق کرده اند. مبلغ این سرمایه گذاری مشترک تقریباً ۳.۵ میلیارد دلار است.ابراهیمی همچنین اظهار داشت: با توجه به این خبر که از سوی خبرگزاری رسمی خبر ترک به انتشار رسید، یکی از شرکت های بزرگ داروئی کشور در تصمیم به راه اندازی یک مرکز تولید داروئی در ترکیه است که قادر است تولیدات خود را از طریق ترکیه صادر نماید. این مرکز داروئی در شهرک صنعتی «تکیرداع» ترکیه راه اندازی خواهد شد و اهداف این شرکت باز کردن مسیر صادرات برای تولیدات خود به کشورهای اروپائی و حوزه دریای مدیترانه می باشد. میزان سرمایه گذاری این شرکت در ایجاد این واحد تولیدی بیش از ۱۰۰ میلیون دلار خواهد بود.

وی در بخش دیگری از سخنانش در خصوص برخی گزارشات و شاخص‌های اقتصادی ترکیه در این ماه ها اظهار داشت: صادرات ترکیه در ماه فوریه (بهمن ماه ۱۳۹۵) با کاهش ۱.۹ درصدی به ۱۲.۱ میلیارد دلار رسید، این در شرایطی است که کسری تراز تجارت خارجی های آن‌ ها ۱۵ درصد بهبود یافته است و به 3 میلیارد و ۶۹۳ میلیون دلار رسید.

این کارشناس مسائل ایران و ترکیه اظهار داشت: با توجه به اینکه صنعت گردشگری ترکیه انتظار ورود 6 میلیون توریست روسی را داشته این میزان بیش از ۹۰ درصد کاهش داشته است، به این دلیل که موضوع توریسم و گردشگری با روسیه هنوز به دلیل سقوط جنگنده روسی ترکیه در مرز سوریه خدشه دار است.

وی در نهایت افزود: میزان بدهی داخلی و خارجی ترکیه بیش از ۷۵۱ میلیارد دلار اعلام شده است و سرانه دولت این کشور به۹۵۷۰ لیر رسیده است.

آغاز همکاری مشترک ایران و ترکیه در صنعت دارو

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام