برای شرکت رایگان در همایش انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف، روی لینک زیر کلیک و نام خود را در فرم وارد فرمایید.

(زمان برگزاری پنج شنبه 28 دی)

فرصتثبت نام رایگان به تعداد خیلی محدود، در «همایش ثروتمندان جدید ایران» در دانشگاه صنعتی شریففرصت

اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

حضور سیتروئن در ایران بعد از 39 سال

اخبار مدیراناقتصاد کلانحضور سیتروئن در ایران بعد از 39 سال

دوره دیجیتال مارکتینگ

حضور سیتروئن در ایران بعد از 39 سال

بعد از حضور مدیران شرکت فرانسوی سیتروئن در ایران، این شرکت بعد از 39 سال مجدداً حضور و همکاریش با ایران را به طور رسمی آغاز نمود و بر همین اساس نیز تابلو شرکت سایپا کاشان به سایپا سیتروئن تغییر کرد.

حضور سیتروئن در ایران بعد از 39 سال

به نقل از ایسنا، ژان کریستف کمارد - قائم مقام منطقه خاورمیانه و آفریقا و عضو هیات مدیره شرکت خودروسازی PSA، و تعدادی از مدیران شرکت فرانسوی سیتروئن با حضور در ایران با مدیرعامل و مدیران ارشد گروه خودروسازی سایپا جلسه ای برگزار و در مورد ادامه همکاری‌ ها با یکدیگر به مذاکره پرداختند.

در این جلسه به هدف ادامه همکاری با سرعت بیشتر و در راستای راه‌اندازی خطوط تولید خودروهای مشترک و آغاز تولید سریع محصولات در سایپا کاشان تاکید داشتند. به همین علت با حضور مدیران ارشد این دو شرکت، شرکت سایپا - سیتروئن در ایران به صورت رسمی ثبت و به صورت عملیاتی فعالیت خود را شروع کرد. علاوه بر این تمامی قراردادهای مورد نیاز جوینت‌ ونچر بین دو شریک ایرانی و فرانسوی نیز به امضای طرفین رسید و اعضای هیات مدیره سایپا - سیتروئن مشخص و اعلام گردیند.

خودروهای جدید مشترک این گروه سال آینده در خطوط تولید شرکت سایپا کاشان تولید و وارد بازارهای داخلی و بین‌المللی می گردد.

شرکت فرانسوی سیتروئن پس از پیروزی انقلابتا به امروز هیچ نوع همکاری به صورت سایت تولیدی در کشور نداشته است و برای اولین بار بعد از ۳۹ سال است که بار دیگر از طریق جوینت‌ ونچر همکاری با سایپا را آغاز کرد.

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام