مجتمع فنی تهران میرداماد

حضور سیتروئن در ایران بعد از 39 سال

اخبار مدیراناقتصاد کلانحضور سیتروئن در ایران بعد از 39 سال

دوره دیجیتال مارکتینگ

حضور سیتروئن در ایران بعد از 39 سال

بعد از حضور مدیران شرکت فرانسوی سیتروئن در ایران، این شرکت بعد از 39 سال مجدداً حضور و همکاریش با ایران را به طور رسمی آغاز نمود و بر همین اساس نیز تابلو شرکت سایپا کاشان به سایپا سیتروئن تغییر کرد.

حضور سیتروئن در ایران بعد از 39 سال

به نقل از ایسنا، ژان کریستف کمارد - قائم مقام منطقه خاورمیانه و آفریقا و عضو هیات مدیره شرکت خودروسازی PSA، و تعدادی از مدیران شرکت فرانسوی سیتروئن با حضور در ایران با مدیرعامل و مدیران ارشد گروه خودروسازی سایپا جلسه ای برگزار و در مورد ادامه همکاری‌ ها با یکدیگر به مذاکره پرداختند.

در این جلسه به هدف ادامه همکاری با سرعت بیشتر و در راستای راه‌اندازی خطوط تولید خودروهای مشترک و آغاز تولید سریع محصولات در سایپا کاشان تاکید داشتند. به همین علت با حضور مدیران ارشد این دو شرکت، شرکت سایپا - سیتروئن در ایران به صورت رسمی ثبت و به صورت عملیاتی فعالیت خود را شروع کرد. علاوه بر این تمامی قراردادهای مورد نیاز جوینت‌ ونچر بین دو شریک ایرانی و فرانسوی نیز به امضای طرفین رسید و اعضای هیات مدیره سایپا - سیتروئن مشخص و اعلام گردیند.

خودروهای جدید مشترک این گروه سال آینده در خطوط تولید شرکت سایپا کاشان تولید و وارد بازارهای داخلی و بین‌المللی می گردد.

شرکت فرانسوی سیتروئن پس از پیروزی انقلابتا به امروز هیچ نوع همکاری به صورت سایت تولیدی در کشور نداشته است و برای اولین بار بعد از ۳۹ سال است که بار دیگر از طریق جوینت‌ ونچر همکاری با سایپا را آغاز کرد.

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام