منابع انسانی

برای شرکت رایگان در همایش انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه شریف، روی لینک زیر کلیک و نام خود را در فرم وارد فرمایید.

زمان برگزاری چهارشنبه 26 دی: اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «راهکارهای ایجاد استارتاپ های ثروت آفرین در شرایط اقتصادی جدید»فرصت

رکوردشکنی یورو در 5 ماه اخیر

اخبار مدیراناقتصاد کلانرکوردشکنی یورو در 5 ماه اخیر

دوره دیجیتال مارکتینگ

رکوردشکنی یورو در 5 ماه اخیر

انتخابات دیروز فرانسه و قوت گرفتن عدم خروج این کشور از اتحادیه اروپا، موجب افزایش بهای یورو به بیشترین رقم در ۵ ماه گذشته و همچنین روند صعودی شاخص بورس های اروپایی و آسیایی گردید.

به نقل از خبرگزاری رویترز، با به اتمام رسیدن دور نخست انتخابات فرانسه و پیروز شدن «امانوئل ماکرون»، کاندیدایی که سیاست های اقتصادی وی همگام با بازار می باشد، ارزش یورو با ۱.۳ درصد رشد به بیشترین میزان خود در ۵ ماه گذشته رسید؛ پیروزی «ماکرون» در اصل یک مامن امنی را برای تجار به ارمغان آورد.

با توجه به این موضوع، با پیروزی دور اول «ماکرون» در انتخابات ریاست جمهوری و قوت گرفتن عدم جدایی فرانسه از اتحادیه اروپا، بازارهای جهانی شروع به انجام کاری متفاوت کرد.

این در شرایطی است که بازارهای بورس اروپایی در نخستین روز کاری خود در هفته جاری سال 2017 با روند افزایشی آغاز به کار کردند و فقط شاخص بورس فرانسه حدود ۲ درصد روند افزایشی داشته است.

همچنین ارزش دلار آمریکا هم با تقریبا ۸ واحد رشد معادل ۲.۳۱ درصد رشد روبرو شد.

با این وجود در آسیا، شاخص بورس «نیکی» ژاپن نیز با ۱.۵ درصد افزایش کار را شروع کرد و متوسط شاخص بورس کشورهای آسیایی-اقیانوسیه نیز 0.3 افزایش داشته است.

با توجه به این گزارشات، قیمت جهانی طلا با 0.8 درصد روند نزولی به یک هزار و ۲۷۳ دلار و ۴۰ سنت در هر اونس رسید، اما بهای نفت دریای برنت با ۲۹ سنت افزایش به ۵۲ دلار و ۲۵ سنت در هر بشکه رسید و نفت وست تگزاس اینترمیدیت ایالت متحده نیز با ۲۴ سنت روند افزایشی در برابر ۴۹ دلار و ۸۹ سنت به ازای هر بشکه معامله گردید.

رکوردشکنی یورو در 5 ماه اخیر

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام