مجتمع فنی تهران میرداماد

همکاری ایران ایر و لوفت هانزای آلمان

اخبار مدیراناقتصاد کلانهمکاری ایران ایر و لوفت هانزای آلمان

دوره دیجیتال مارکتینگ

همکاری ایران ایر و لوفت هانزای آلمان

ایران ایر در حال مذاکره با کمپانی هواپیمایی و قدرتمند آلمانی، لوفت هانزا، می باشد و قرار است این دو شرکت در زمینه کیترینگ و تعمیر و نگهداری با یکدیگر همکاری نمایند.

مدیر شرکت لوفت هانزا اظهار داشت:« شرکت ما در حال مذاکره برای ارائه کیترینگ، تعمیرات، نگهداری و آموزش خلبانی با شرکت ایرانی ایران ایر به منظور ایجاد فرصت های جدید در زمینه کسب و کار کشورش می باشد.»

به نقل از کارستان زنگ، مدیر لوفت هانزا در مناطق خلیج فارس، ایران، پاکستان و افغانستان در برنامه ای در دبی اظهار داشت: «ما به شدت در حال مذاکره با ایران ایر هستیم، به نحویکه هفته ای یک بار جلسه برگزار می نماییم.»

به اعتقاد زنگ هر تصمیمی می تواند به علت انتخاباتی که در می در ایران برگزار می گردد کمی عقب بیافتد.

همکاری ایران ایر و لوفت هانزای آلمان

زنگ همچنین افزود:« ما با ایران ایر در حال مذاکره می باشیم زیرا این شرکت هواپیمایی در انتظار ناوگان های جدیدی است و آن ها نیازمند آموزش هستند. ما در این زمینه تجربه های بسیاری داریم و می توانیم با ایران ایر همکاری نماییم اما نمی توانیم جدول زمانی مشخصی را ارائه دهیم.»

لوفت هانزا سال پیش با اتحاد برای آموزش و کیترینگ موافقت نمود و در ماه فوریه همکاری های خود را بیشتر کرد.

لوفت هانزا اظهار داشته است که هر دو شرکت در حال مذاکره می باشند و مرحله های بعدی امضای تفاهم نامه های دوطرف است اما زمان دقیقی را برای قطعی شدن قرارداد نمی توانیم اعلام کنیم.

همکاری ایران ایر و لوفت هانزای آلمان

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام