برای شرکت رایگان در همایش انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه شریف، روی لینک زیر کلیک و نام خود را در فرم وارد فرمایید.

زمان برگزاری دوشنبه 26 آذر: اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «راهکارهای ایجاد استارتاپ های ثروت آفرین در شرایط اقتصادی جدید»فرصت

بانک جهانی:ذخایر سوخت فسیلی ایران ۲.۴ تریلیون دلار ارزش دارد

اخبار مدیراناقتصاد کلانبانک جهانی:ذخایر سوخت فسیلی ایران ۲.۴ تریلیون دلار ارزش دارد

دوره دیجیتال مارکتینگ

بانک جهانی:ذخایر سوخت فسیلی ایران ۲.۴ تریلیون دلار ارزش دارد

طبق اعلام بانک جهانی، میزان ذخایر سوخت فسیلی ایران ۲.۴ تریلیون دلار ارزش دارد و از این نظر، کشور ما، چهارمین کشور ثروتمند در جهان است.

بانک جهانی در آخرین گزارش خود از وضعیت ثروت کشورهای جهان اظهار داشت ایران چهارمین کشور ثروتمند دنیا از نظر ذخایر سوخت فسیلی به شمار می آید. به نقل از اقتصادآنلاین، با توجه به برآوردهای این نهاد بین المللی کل ذخایر اثبات شده سوخت فسیلی کشور بالغ بر 2.4 تریلیون دلار می باشد که بیشتر از تمام کشورهای جهان بجز عربستان، روسیه و چین می باشد. نفت و گاز مهمترین بخش ذخایر سوخت فسیلی ایران را در بر می گیرند.

بر این اساس عربستان با ذخایر سوخت فسیلی 7.6 تریلیون دلاری ثروتمندترین کشور دنیا محسوب می شود. روسیه با 4.9 تریلیون دلار در جایگاه دوم و چین با 4.1 تریلیون دلار در جایگاه سوم قرار گرفته اند.

کشورهای عراق با 2.38 تریلیون دلار، ایالت متحده با 2.37 تریلیون دلار، امارات با 2.36 تریلیون دلار، کویت با 2.35 تریلیون دلار، قطر با 1.4 تریلیون دلار، و نیجریه با 1.3 تریلیون دلار نیز جایگاه های 5 تا 10 را از این لحاظ به خود اختصاص داده اند.

بانک جهانی:ذخایر سوخت فسیلی ایران ۲.۴ تریلیون دلار ارزش دارد

بانک جهانی:ذخایر سوخت فسیلی ایران ۲.۴ تریلیون دلار ارزش دارد

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی دفتر کار یا Office Space

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، اینها فیلمهایی هستند که می توانند جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را داشته باشند. فیلم دفتر کار یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Office Space به کارگردانی Mike Judge در سال 1999 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم Office Space در فضایی هجو گونه زندگی روزمره و کاری مردم آمریکا در اواخر دهه 90 میلادی ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام