انگلیس در تلاش برای افزایش مبادلات بانکی با ایران

اخبار مدیراناقتصاد کلانانگلیس در تلاش برای افزایش مبادلات بانکی با ایران

دوره دیجیتال مارکتینگ

انگلیس در تلاش برای افزایش مبادلات بانکی با ایران

انگلیس با وجود موضع گیری امریکا در خصوص توافق هسته ایران، همچنان در تلاش برای برداشتن موانع بانکی و افزایش مبادلات بانکی و تجاری با ایران است.

لیام فاکس، وزیر تجارت انگلیس اظهار داشته است: در تلاش هستیم تا موانع بر سر راه مبادلات بانکی برای انجام پرداختی‌های ایران را برطرف کنیم تا این کشور بتواند سطح قراردادها و مبادلات تجاری را با ایران بیشتر کند.

انگلیس در تلاش برای افزایش مبادلات بانکی با ایران

به گزارش رویترز، فاکس افزون بر این تصریح کرد: «ما قول داده بودیم که بر روی نحوه عادی‌سازی کانال‌های پرداختی با ایران کار کنیم و تلاش کنیم که فرصت‌های تجاری با ایران را ممکن سازیم.»

با توجه به گزارش رویترز، انگلیس مشتاق به برقراری روابط تجاری جدید و عمیق با کشورهای خارج از اتحادیه اروپا و بخصوص با کشورهای خاورمیانه است.

فاکس در نهایت اظهار داشت: کمیته‌ای گزارش ما را در آخر این ماه بررسی خواهد نمود.

انگلیس در تلاش برای افزایش مبادلات بانکی با ایران

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام