انگلیس در تلاش برای افزایش مبادلات بانکی با ایران

اخبار مدیراناقتصاد کلانانگلیس در تلاش برای افزایش مبادلات بانکی با ایران

دوره دیجیتال مارکتینگ

انگلیس در تلاش برای افزایش مبادلات بانکی با ایران

انگلیس با وجود موضع گیری امریکا در خصوص توافق هسته ایران، همچنان در تلاش برای برداشتن موانع بانکی و افزایش مبادلات بانکی و تجاری با ایران است.

لیام فاکس، وزیر تجارت انگلیس اظهار داشته است: در تلاش هستیم تا موانع بر سر راه مبادلات بانکی برای انجام پرداختی‌های ایران را برطرف کنیم تا این کشور بتواند سطح قراردادها و مبادلات تجاری را با ایران بیشتر کند.

انگلیس در تلاش برای افزایش مبادلات بانکی با ایران

به گزارش رویترز، فاکس افزون بر این تصریح کرد: «ما قول داده بودیم که بر روی نحوه عادی‌سازی کانال‌های پرداختی با ایران کار کنیم و تلاش کنیم که فرصت‌های تجاری با ایران را ممکن سازیم.»

با توجه به گزارش رویترز، انگلیس مشتاق به برقراری روابط تجاری جدید و عمیق با کشورهای خارج از اتحادیه اروپا و بخصوص با کشورهای خاورمیانه است.

فاکس در نهایت اظهار داشت: کمیته‌ای گزارش ما را در آخر این ماه بررسی خواهد نمود.

انگلیس در تلاش برای افزایش مبادلات بانکی با ایران

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

همه چیز را درباره ارز دیجیتال تلگرام بدانید

تلگرام، پیام رسانی متفاوت برای ایرانی هاست، پیام رسانی که میلیون ها کاربر ایرانی دارد. مدتی است که مدیران تلگرام از برنامۀ آنها برای ورود به بلاک چین و ارزهای دیجیتال خبر داده اند. اتفاقی که می تواند برای ایرانی ها بسیار مهم باشد. اما دربارۀ ارز دیجیتال تلگرام که نامش را گرام گذاشته اند، بیشتر بدانید. اینجا کلیک کنید.

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام