برای شرکت رایگان در وبینار ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری پنجشنبه 3 مهر ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

محبوبترین روش استفاده از اینترنت از نگاه کاربران ایرانی

اخبار مدیراناقتصاد کلانمحبوبترین روش استفاده از اینترنت از نگاه کاربران ایرانی

دوره دیجیتال مارکتینگ

محبوبترین روش استفاده از اینترنت از نگاه کاربران ایرانی

بر اساس بررسی های انجام شده بر روی کاربران و مشترکین اینترنت ایران، تقریباً سه چهارم این کاربران از کاربران اینترنت همراه می باشند و به طور کلی این شیوه استفاده از اینترنت را به شیوه های دیگر ترجیح می دهند.

به نقل از ایتنا، تا آخر مهرماه سال 95 تعدادکاربران اینترنت پرسرعت ثابت و سیار ایران ۳۶ میلیون و ۸۵۶ هزار و ۵۷۰ نفر بوده است.

محبوبترین روش استفاده از اینترنت از نگاه کاربران ایرانی

اما از بین این تعداد فقط ۹ میلیون و ۳۱۸ هزار و ۹۴۳ نفر از مشترکان از شیوه‌های گوناگون دسترسی به اینترنت ثابت (ADSL، وایمکس و ...) بهره می برند و مابقی آنها یعنی نزدیک به ۲۷ میلیون و ۱۷۰ هزار نفر از مشترکان به منظور استفاده از اینترنت از تلفن همراه خود استفاده می کنند. بر همین اساس ۷۳.۷۱ درصد از مشترکان اینترنت ایران را موبایل به دستان در بر میگیرند.

نکته قابل توجه دیگر اینکه آمارهای سال جاری در حالی از دسترسی ۳۶.۸ میلیون مشترک به اینترنت خبر می‌دهد که تا پایان سال گذشته تعداد رسمی مشترکین اینترنت ۲۸ میلیون نفر بوده است و به عبارت دیگر در هفت ماه نخست سال جاری تعداد کاربران اینترنت ایران به گواهی آمار رشدی ۵۴.۳ درصدی داشته است.

از بین کاربران کنونی، تقریباً ۲۵ میلیون و ۲۶۹ هزار نفر کاربر 3G و حدود 2 میلیون و ۲۷۶ هزار نفر مشترک اینترنت 4G تلفن همراه هستند.

افزون بر این حدود ۹ میلیون و ۳۱۹ هزار نفر نیز از شیوه‌های ثابت دسترسی به اینترنت استفاده می کنند.

محبوبترین روش استفاده از اینترنت از نگاه کاربران ایرانی

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی دفتر کار یا Office Space

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، اینها فیلمهایی هستند که می توانند جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را داشته باشند. فیلم دفتر کار یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Office Space به کارگردانی Mike Judge در سال 1999 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم Office Space در فضایی هجو گونه زندگی روزمره و کاری مردم آمریکا در اواخر دهه 90 میلادی ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام