برای شرکت رایگان در وبینار ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری پنجشنبه 3 مهر ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

ویزا کارت و مستر کارت به ایران نمی آیند

اخبار مدیراناقتصاد کلانویزا کارت و مستر کارت به ایران نمی آیند

دوره دیجیتال مارکتینگ

ویزا کارت و مستر کارت به ایران نمی آیند

با  توجه به اینکه در سال جاری خبرهایی مبنی بر ورود ویزاکارت و مسترکارت به ایران منتشر شد اما در حال حاضر باید گفت که ورود این دو شبکه پرداخت به دلیل تحریم های یکجانبه علیه ایران امکانپذیر نیست.

به نقل از خبرآنلاین، مدیر کل فناوری و ارتباطات بانک مرکزی از مذاکره با شرکت های پرداخت الکترونیکی غرآمریکایی اطلاع داد و اظهار داشت: ویزا کارت و مستر کارت به علت تحریم های یکجانبه امکان حضور در کشور ما را ندارند.

وی اظهار داشت: شرکت های ارائه دهنده خدمات پرداخت همیشه در مسیر ارزیابی و بازرسی می باشند و به علت حساسیت موجود روی اطلاعات کارت و بانکی مشتریان از تمام جهات مورد بررسی و نظارت قرار می گیرند.

ویزا کارت و مستر کارت به ایران نمی آینداین مقام مسئول در بانک مرکزی در خصوص ورود ویزا و مستر کارت اعلام کرد: به علت مشمول شدن در تحریم های یک جانبه علیه ایران در حال حاضر ورود ویزا کارت و مسترکارت امکان پذیر نمی باشد لذا این دو شبکه پرداخت به صورت رسمی در کشور فعال نخواهند شد، تا وقتی که تحریم های یکجانبه و اولیه برداشته شود اما اکنون با شبکه های غیر آمریکایی در حال مذاکره هستیم که تا سال آتی به نتیجه خواهد رسید.

مسعود رحیمی مدیر کل ریالی و نشر بانک مرکزی با حضور در این اجلاس اظهار داشت: ۱۶ هزارمیلیارد ریال اسکناس نو به کل کشور اختصاص داده ایم که از ٢١ اسفندماه توزیع می گردد.

رحیمی اعلام کرد: سالهای گذشته تلاش شده بود که به سمت بانکداری الکترونیک و کاهش چرخش اسکناس قدم برداریم که مورد استقبال مردم نیز قرار گرفت و آمار انتشار اسکناس تقریباً ٥٠ درصد پایین آمد.

مدیر کل ریالی و نشر بانک مرکزی همچینی تصریح کرد: در روزهای آخر سال با افزایش تقاضا برای اسکناس مواجه خواهیم شد و علاوه بر آن تامین پول نیز نیاز به اسکناس را افزایش خواهد داد. مدیرکل ریالی و نشر بانک مرکزی گفت: روز ۱۵ اسفندماه اطلاعات فعالیت شعب به طور کامل اطلاع رسانی خواهد شد و بر این اساس قرار است اسکناس های نو توسط بانک های ملی، صادرات، ملت، اقتصاد نوین، سینا و پست بانک توزیع شود.

این مقام مسئول حجم کل اسکناس نو تخصیص یافته در ایام پایان سال را ۷ هزار میلیارد ریال در تهران و ۹ هزار میلیارد ریال در سایر بخش های کشور اعلام کرد و افزود:‌ در کل ۱۶ هزار میلیارد ریال اسکناس نو تخصیص یافته است.

ویزا کارت و مستر کارت به ایران نمی آیند

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام