افزایش 60 درصدی حقوق مدیران دولتی

اخبار مدیراناقتصاد کلانافزایش 60 درصدی حقوق مدیران دولتی

دوره دیجیتال مارکتینگ

افزایش 60 درصدی حقوق مدیران دولتی

برچسب ها: درآمد

نمایندگان مجلس در نشست روز چهارشنبه و به هدف تامین نظر شورای نگهبان، میزان حقوق پرداختی به مدیران دولتی را تا سقف 60 درصد در نظر گرفتند.

افزایش 60 درصدی حقوق مدیران دولتی

نمایندگان مجلس در اجلاس علنی روز گذشته مجلس شورای اسلامی، به دنبال بررسی لایحه برنامه ۵ ساله ششم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی کشور اعاده شده توسط شورای نگهبان با توجه به تبصره 1 ماده ۳۱، به دنبال یکصد و سه رأی موافق، چهل و چهار رأی مخالف و هشت رأی ممتنع از کل آراء ۲۰۴ نماینده حاضر در نشست به تصویب رسید.

به نقل از اقتصاد آنلاین، با توجه به تبصره یک ماده ۳۸ این لایحه، شورای حقوق و دستمزد قادر است با پیشنهاد رؤسای قوا، وزیران یا معاونان ریاست جمهوری که ریاست دستگاه‌های اجرایی را عهده دار می باشند و بالاترین مقام دستگاه های اجرایی، برای مشاغل تخصصی، مدیریتی، واحدهای عملیاتی و مناطق مرزی و محروم تا ۶۰ درصد دریافت های موضوع این ماده افزون بر سقف تعیین شده در این ماده منظور نماید.

افزایش 60 درصدی حقوق مدیران دولتی

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی دفتر کار یا Office Space

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، اینها فیلمهایی هستند که می توانند جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را داشته باشند. فیلم دفتر کار یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Office Space به کارگردانی Mike Judge در سال 1999 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم Office Space در فضایی هجو گونه زندگی روزمره و کاری مردم آمریکا در اواخر دهه 90 میلادی ... متن کامل مقاله را بخوانید

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام