برای شرکت رایگان در همایش ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 7 اسفند : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

افزایش 60 درصدی حقوق مدیران دولتی

اخبار مدیراناقتصاد کلانافزایش 60 درصدی حقوق مدیران دولتی

دوره دیجیتال مارکتینگ

افزایش 60 درصدی حقوق مدیران دولتی

برچسب ها: درآمد

نمایندگان مجلس در نشست روز چهارشنبه و به هدف تامین نظر شورای نگهبان، میزان حقوق پرداختی به مدیران دولتی را تا سقف 60 درصد در نظر گرفتند.

افزایش 60 درصدی حقوق مدیران دولتی

نمایندگان مجلس در اجلاس علنی روز گذشته مجلس شورای اسلامی، به دنبال بررسی لایحه برنامه ۵ ساله ششم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی کشور اعاده شده توسط شورای نگهبان با توجه به تبصره 1 ماده ۳۱، به دنبال یکصد و سه رأی موافق، چهل و چهار رأی مخالف و هشت رأی ممتنع از کل آراء ۲۰۴ نماینده حاضر در نشست به تصویب رسید.

به نقل از اقتصاد آنلاین، با توجه به تبصره یک ماده ۳۸ این لایحه، شورای حقوق و دستمزد قادر است با پیشنهاد رؤسای قوا، وزیران یا معاونان ریاست جمهوری که ریاست دستگاه‌های اجرایی را عهده دار می باشند و بالاترین مقام دستگاه های اجرایی، برای مشاغل تخصصی، مدیریتی، واحدهای عملیاتی و مناطق مرزی و محروم تا ۶۰ درصد دریافت های موضوع این ماده افزون بر سقف تعیین شده در این ماده منظور نماید.

افزایش 60 درصدی حقوق مدیران دولتی

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام