برای شرکت رایگان در همایش انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف، روی لینک زیر کلیک و نام خود را در فرم وارد فرمایید.

زمان برگزاری یک‌شنبه 6 اسفند: اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد خیلی محدود، در «همایش راهکارهای ایجاد استارتاپ‌های ارزش آفرین» در دانشگاه صنعتی شریففرصت

ورود ایتالیایی ها به صنعت لوازم خانگی ایران

اخبار مدیراناقتصاد کلانورود ایتالیایی ها به صنعت لوازم خانگی ایران

دوره دیجیتال مارکتینگ

ورود ایتالیایی ها به صنعت لوازم خانگی ایران

یکی از تولیدکنندگان بزرگ در صنعت لوزام خانگی از قرار سرمایه گذاری و همچنین حضور یک هیئت تجاری ایتالیایی در ایران سخن گفت.

محمد میمندی به خبرگزاری فارس، اعلام کرد: شرکت‌های داخلی تولیدکننده لوازم خانگی در حال مذاکره با کمپانی های خارجی به منظور تولید محصولات مشترک در ایران می باشند تا بدین وسیله نظاره گر انتقال دانش فنی به ایران باشیم.

میمندی اظهار داشت: به همین منظور، یک گروه کارشناسی از شرکت کندی ایتالیا به ایران آمدند و علاوبه بر بررسی بازار لوازم خانگی کشور در شهرهای تهران، سنندج، تبریز، اراک، اصفهان، مشهد، یزد و شیراز با تعدادی از عوامل فروش در این شهرها مذاکره کردند.

ورود ایتالیایی ها به صنعت لوازم خانگی ایرانمیمندی همچنین افزود: در طول این سفر، جلسات و همایش‌هایی به هدف معرفی به روزترین تکنولوژی‌ تولید لوازم خانگی در اروپا که از ایتالیا به ایران ارائه گردیده، برگزار شد.

این تولیدکننده، تولید ماشین لباسشویی با قابلیت اتصال به WIFI را از جمله محصولات مشترک تولیدی در شرکت پاکشوما با همکاری ایتالیایی ها اعلام کرد و اظهار داشت: تولید محصولات جدید و براساس تکنولوژی روز دنیا می‌تواند فروش کمپانی های فعال در صنعت لوازم خانگی را رونق بخشد.

میمندی با اشاره به لزوم توجه به موضوع استفاده از مواد اولیه داخلی با کیفیت در تولید محصولات صنعتی، اظهار داشت: اگر تولیدکنندگان داخلی و واحدهای تولید لوازم خانگی در تولیدات مشترک با کمپانی های خارجی از مواد اولیه داخلی نظیر محصولات پتروشیمی، مواد پلاستیکی، مس و فلزات استفاده کنند، موجب رونق در این صنایع خواهند شد.

این تولید کننده همچنین اظهار داشت: این اقدام موجب پایین آمدن قیمت تمام شده تولیدات صنعتی نیز می شود.

ورود ایتالیایی ها به صنعت لوازم خانگی ایران

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام