ورود ایتالیایی ها به صنعت لوازم خانگی ایران

اخبار مدیراناقتصاد کلانورود ایتالیایی ها به صنعت لوازم خانگی ایران

دوره دیجیتال مارکتینگ

ورود ایتالیایی ها به صنعت لوازم خانگی ایران

یکی از تولیدکنندگان بزرگ در صنعت لوزام خانگی از قرار سرمایه گذاری و همچنین حضور یک هیئت تجاری ایتالیایی در ایران سخن گفت.

محمد میمندی به خبرگزاری فارس، اعلام کرد: شرکت‌های داخلی تولیدکننده لوازم خانگی در حال مذاکره با کمپانی های خارجی به منظور تولید محصولات مشترک در ایران می باشند تا بدین وسیله نظاره گر انتقال دانش فنی به ایران باشیم.

میمندی اظهار داشت: به همین منظور، یک گروه کارشناسی از شرکت کندی ایتالیا به ایران آمدند و علاوبه بر بررسی بازار لوازم خانگی کشور در شهرهای تهران، سنندج، تبریز، اراک، اصفهان، مشهد، یزد و شیراز با تعدادی از عوامل فروش در این شهرها مذاکره کردند.

ورود ایتالیایی ها به صنعت لوازم خانگی ایرانمیمندی همچنین افزود: در طول این سفر، جلسات و همایش‌هایی به هدف معرفی به روزترین تکنولوژی‌ تولید لوازم خانگی در اروپا که از ایتالیا به ایران ارائه گردیده، برگزار شد.

این تولیدکننده، تولید ماشین لباسشویی با قابلیت اتصال به WIFI را از جمله محصولات مشترک تولیدی در شرکت پاکشوما با همکاری ایتالیایی ها اعلام کرد و اظهار داشت: تولید محصولات جدید و براساس تکنولوژی روز دنیا می‌تواند فروش کمپانی های فعال در صنعت لوازم خانگی را رونق بخشد.

میمندی با اشاره به لزوم توجه به موضوع استفاده از مواد اولیه داخلی با کیفیت در تولید محصولات صنعتی، اظهار داشت: اگر تولیدکنندگان داخلی و واحدهای تولید لوازم خانگی در تولیدات مشترک با کمپانی های خارجی از مواد اولیه داخلی نظیر محصولات پتروشیمی، مواد پلاستیکی، مس و فلزات استفاده کنند، موجب رونق در این صنایع خواهند شد.

این تولید کننده همچنین اظهار داشت: این اقدام موجب پایین آمدن قیمت تمام شده تولیدات صنعتی نیز می شود.

ورود ایتالیایی ها به صنعت لوازم خانگی ایران

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

همه چیز را درباره ارز دیجیتال تلگرام بدانید

تلگرام، پیام رسانی متفاوت برای ایرانی هاست، پیام رسانی که میلیون ها کاربر ایرانی دارد. مدتی است که مدیران تلگرام از برنامۀ آنها برای ورود به بلاک چین و ارزهای دیجیتال خبر داده اند. اتفاقی که می تواند برای ایرانی ها بسیار مهم باشد. اما دربارۀ ارز دیجیتال تلگرام که نامش را گرام گذاشته اند، بیشتر بدانید. اینجا کلیک کنید.

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام