برای شرکت رایگان در همایش ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 7 اسفند : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

اصلاحیه مجلس برای حقوق ماهیانه مدیران

اخبار مدیراناقتصاد کلاناصلاحیه مجلس برای حقوق ماهیانه مدیران

دوره دیجیتال مارکتینگ

اصلاحیه مجلس برای حقوق ماهیانه مدیران

برچسب ها: درآمد

نمایندگان مجلس به تازگی مصوبه مربوط به دریافتی ماهیانه مدیران و مقامات را اصلاح کردند، این اصلاحیه به این شرح ذیل بود:

به نقل از اقتصاد آنلاین، شورای حقوق و دستمزد می تواند با پیشنهاد رؤسای قوا، وزرا یا معاونان دکتر روحانی که ریاست دستگاه های اجرایی را نیز عهده دار می باشد و بالاترین مقام دیگر دستگاه های اجرایی، برای مشاغل تخصصی، واحدهای عملیاتی، مناطق مرزی و محروم افزون بر سقف تعیین شده در این ماده تا ۶۰ درصد منظور نماید.

اصلاحیه مجلس برای حقوق ماهیانه مدیران

پیشتر در ماده ۳۸ لایحه برنامه ششم توسعه نمایندگان مجلس مصوب کرده بودند که «مجموع پرداختی های ماهیانه مقامات، مدیران و کارکنان دستگاه های موضوع ماده ۵ قانون مدیریت خدمات ایران مصوب ۸ مهر ۸۶ و ماده ۳۵ این قانون، تا دو برابر حداکثر حقوق و مزایای مستمر قابل پرداخت به کارکنان موضوع تبصره ماده ۷۶ قانون مدیریت خدمات کشوری می باشد.»

تبصره یک این ماده بیان می کرد: شورای حقوق و دستمزد می تواند با پیشنهاد رؤسای قوا، وزرا یا معاونان رئیس جمهور که ریاست دستگاه های اجرایی را بر عهده دارند برای مشاغل تخصصی در واحدهای عملیاتی و مناطق مرزی و محروم نهایتاً ۳۰ درصد افزون بر سقف مقرر در این ماده در نظر بگیرند.

اصلاحیه مجلس برای حقوق ماهیانه مدیران

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

همه چیز را درباره ارز دیجیتال تلگرام بدانید

تلگرام، پیام رسانی متفاوت برای ایرانی هاست، پیام رسانی که میلیون ها کاربر ایرانی دارد. مدتی است که مدیران تلگرام از برنامۀ آنها برای ورود به بلاک چین و ارزهای دیجیتال خبر داده اند. اتفاقی که می تواند برای ایرانی ها بسیار مهم باشد. اما دربارۀ ارز دیجیتال تلگرام که نامش را گرام گذاشته اند، بیشتر بدانید. اینجا کلیک کنید.

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام