مجتمع فنی تهران میرداماد

اصلاحیه مجلس برای حقوق ماهیانه مدیران

اخبار مدیراناقتصاد کلاناصلاحیه مجلس برای حقوق ماهیانه مدیران

دوره دیجیتال مارکتینگ

اصلاحیه مجلس برای حقوق ماهیانه مدیران

برچسب ها: درآمد

نمایندگان مجلس به تازگی مصوبه مربوط به دریافتی ماهیانه مدیران و مقامات را اصلاح کردند، این اصلاحیه به این شرح ذیل بود:

به نقل از اقتصاد آنلاین، شورای حقوق و دستمزد می تواند با پیشنهاد رؤسای قوا، وزرا یا معاونان دکتر روحانی که ریاست دستگاه های اجرایی را نیز عهده دار می باشد و بالاترین مقام دیگر دستگاه های اجرایی، برای مشاغل تخصصی، واحدهای عملیاتی، مناطق مرزی و محروم افزون بر سقف تعیین شده در این ماده تا ۶۰ درصد منظور نماید.

اصلاحیه مجلس برای حقوق ماهیانه مدیران

پیشتر در ماده ۳۸ لایحه برنامه ششم توسعه نمایندگان مجلس مصوب کرده بودند که «مجموع پرداختی های ماهیانه مقامات، مدیران و کارکنان دستگاه های موضوع ماده ۵ قانون مدیریت خدمات ایران مصوب ۸ مهر ۸۶ و ماده ۳۵ این قانون، تا دو برابر حداکثر حقوق و مزایای مستمر قابل پرداخت به کارکنان موضوع تبصره ماده ۷۶ قانون مدیریت خدمات کشوری می باشد.»

تبصره یک این ماده بیان می کرد: شورای حقوق و دستمزد می تواند با پیشنهاد رؤسای قوا، وزرا یا معاونان رئیس جمهور که ریاست دستگاه های اجرایی را بر عهده دارند برای مشاغل تخصصی در واحدهای عملیاتی و مناطق مرزی و محروم نهایتاً ۳۰ درصد افزون بر سقف مقرر در این ماده در نظر بگیرند.

اصلاحیه مجلس برای حقوق ماهیانه مدیران

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام