اصلاحیه مجلس برای حقوق ماهیانه مدیران

امکاناتاخبار مدیراناقتصاد کلاناصلاحیه مجلس برای حقوق ماهیانه مدیران

اصلاحیه مجلس برای حقوق ماهیانه مدیران

برچسب ها: درآمد

نمایندگان مجلس به تازگی مصوبه مربوط به دریافتی ماهیانه مدیران و مقامات را اصلاح کردند، این اصلاحیه به این شرح ذیل بود:

به نقل از اقتصاد آنلاین، شورای حقوق و دستمزد می تواند با پیشنهاد رؤسای قوا، وزرا یا معاونان دکتر روحانی که ریاست دستگاه های اجرایی را نیز عهده دار می باشد و بالاترین مقام دیگر دستگاه های اجرایی، برای مشاغل تخصصی، واحدهای عملیاتی، مناطق مرزی و محروم افزون بر سقف تعیین شده در این ماده تا ۶۰ درصد منظور نماید.

اصلاحیه مجلس برای حقوق ماهیانه مدیران

پیشتر در ماده ۳۸ لایحه برنامه ششم توسعه نمایندگان مجلس مصوب کرده بودند که «مجموع پرداختی های ماهیانه مقامات، مدیران و کارکنان دستگاه های موضوع ماده ۵ قانون مدیریت خدمات ایران مصوب ۸ مهر ۸۶ و ماده ۳۵ این قانون، تا دو برابر حداکثر حقوق و مزایای مستمر قابل پرداخت به کارکنان موضوع تبصره ماده ۷۶ قانون مدیریت خدمات کشوری می باشد.»

تبصره یک این ماده بیان می کرد: شورای حقوق و دستمزد می تواند با پیشنهاد رؤسای قوا، وزرا یا معاونان رئیس جمهور که ریاست دستگاه های اجرایی را بر عهده دارند برای مشاغل تخصصی در واحدهای عملیاتی و مناطق مرزی و محروم نهایتاً ۳۰ درصد افزون بر سقف مقرر در این ماده در نظر بگیرند.

اصلاحیه مجلس برای حقوق ماهیانه مدیران

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

بازاریابی دیجیتال را جدی نگیرید ! تا حذف شوید

آیا هنوز اهمیت بازاریابی دیجیتال را انکار می کنید؟ آیا هنوز نگاهتان به حضور در نتایج گوگل، بازاریابی با ایمیل و دیگر ابزارهای بازاریابی دیجیتال، یک نگاه حاشیه ای است؟ متاسفانه اگر چنین است، باید منتظرِ حذف شما از فضای کسب و کار باشیم ! اما با خواندن این مقاله، احتمالاً تصمیما جدید بگیرید متن کامل مقاله را بخوانید

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام