برترین برندهای خودرو در جستجوی اینترنتی +نقشه

اخبار مدیراناقتصاد کلانبرترین برندهای خودرو در جستجوی اینترنتی +نقشه

دوره دیجیتال مارکتینگ

برترین برندهای خودرو در جستجوی اینترنتی +نقشه

با توجه به خبر منتشر شده مبنی بر معرفی بزرگترین خودروساز جهان، که در آن تویوتا گوی رقابت بزرگترین خودروساز جهان را به فولکس واگن واگذار کرد، اما هنوز هم از محبوبترین برندهای خودرو در جستجوی اینترنتی بر اساس گزارش گوگل می باشد.

به نقل از «کار»، این داده‌ها توسط شرکت کوئیک‌کو تهیه شده است و بیانگر این است که تویوتا بیشترین برند سرچ شده در بالغ بر 74 کشور جهان در گوگل بوده است.

به گزارش عصر ایران، این خودروساز ژاپنی در صدر جست و جوی کشورهایی نظیر آمریکا، استرالیا، چین، گرین‌لند و بسیاری از کشورهای آسیایی و آفریقایی می باشد. بعد از تویوتا با نام BMW به چشم می خورد که در بالغ بر 51 کشور دنیا به برند برتر جست و‌جوی اینترنتی تبدیل شده است. جای تعجب ندارد که بیشتر این کشورها اروپایی باشند. آلمان، بلژیک، لهستان، اتریش، کرواسی، اوکراین و نروژ در این رده‌ها می باشند.

سومین برند محبوب در جستجوی اینترنتی، هیونداست. این برند بعد از کره مورد علاقه مردم کشورهای روسیه و هند می باشد.

نقشه میزان محبوبیت برندهای خودرو در جستجوی اینترنتی

برترین برندهای خودرو در جستجوی اینترنتی +نقشه

برای مشاهده تصویر در ابعاد بزرگتر اینجا کلیک کنید

برترین برندهای خودرو در جستجوی اینترنتی

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام