برای شرکت رایگان در همایش انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه شریف، روی لینک زیر کلیک و نام خود را در فرم وارد فرمایید.

زمان برگزاری چهارشنبه 24 مهر: اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «همایش ثروتمندان جدید ایران چه کسانی هستند؟»فرصت

روش جدید فیس بوک برای کسب درآمد تبلیغاتی

اخبار مدیراناقتصاد کلانروش جدید فیس بوک برای کسب درآمد تبلیغاتی

دوره دیجیتال مارکتینگ

روش جدید فیس بوک برای کسب درآمد تبلیغاتی

شبکه اجتماعی فیس بوک که گاهی شیوه های درآمدزایی اش از راه نشان دادن تبلیغات به کاربران، باعث آزرده خاطر شدن آن ها نیز می شد، حال روش جدیدی را برای کسب درآمد تبلیغاتی خود برگزیده است و این روش در حال حاضر، در مرحله آزمایش می باشد. فیس بوک قرار است در این روش از ابزاری همچون فیدخبری برای نمایش تبلیغات به کاربران استفاده کند.

به نقل از نیوزفاکتور، فیس بوک که اکنون در فیدخبری خود حجم زیادی از تبلیغات را به نمایش درآورده است با توجه به تکمیل ظرفیت این بخش به دنبال استفاده حداکثری از ظرفیت برنامه پیام رسان خود می باشد.

روش جدید فیس بوک برای کسب درآمد تبلیغاتی

به گزارش خبرگزاری فارس، قرار است در آغاز به طور آزمایشی برنامه پیام رسان فیس بوک به منظور نمایش آگهی های تبلیغاتی به کار گرفته شود و این تبلیغات در قالب کارت هایی از پنج آگهی دهنده نمایش داده می شوند.

این روش آزمایشی در ابتدا به طور محدود در کشورهای استرالیا و تایلند انجام می شود و بعد از آن به دیگر کشورها نیز راه می یابد. این تبلیغات در پایین برنامه پیام رسان ظاهر می شوند و تعویض آن ها برای یافتن تبلیغات جدید ممکن است.

فیس بوک معتقد است که در جریان اجرای این روش تبلیغاتی حریم شخصی و اطلاعات خصوصی کاربران محفوظ می ماند و قرار است خطاهای احتمالی در این زمینه نیز برطرف شود.

روش جدید فیس بوک برای کسب درآمد تبلیغاتی

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام