منابع انسانی

برای شرکت رایگان در همایش انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه شریف، روی لینک زیر کلیک و نام خود را در فرم وارد فرمایید.

زمان برگزاری چهارشنبه 26 دی: اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «راهکارهای ایجاد استارتاپ های ثروت آفرین در شرایط اقتصادی جدید»فرصت

روش جدید فیس بوک برای کسب درآمد تبلیغاتی

اخبار مدیراناقتصاد کلانروش جدید فیس بوک برای کسب درآمد تبلیغاتی

دوره دیجیتال مارکتینگ

روش جدید فیس بوک برای کسب درآمد تبلیغاتی

شبکه اجتماعی فیس بوک که گاهی شیوه های درآمدزایی اش از راه نشان دادن تبلیغات به کاربران، باعث آزرده خاطر شدن آن ها نیز می شد، حال روش جدیدی را برای کسب درآمد تبلیغاتی خود برگزیده است و این روش در حال حاضر، در مرحله آزمایش می باشد. فیس بوک قرار است در این روش از ابزاری همچون فیدخبری برای نمایش تبلیغات به کاربران استفاده کند.

به نقل از نیوزفاکتور، فیس بوک که اکنون در فیدخبری خود حجم زیادی از تبلیغات را به نمایش درآورده است با توجه به تکمیل ظرفیت این بخش به دنبال استفاده حداکثری از ظرفیت برنامه پیام رسان خود می باشد.

روش جدید فیس بوک برای کسب درآمد تبلیغاتی

به گزارش خبرگزاری فارس، قرار است در آغاز به طور آزمایشی برنامه پیام رسان فیس بوک به منظور نمایش آگهی های تبلیغاتی به کار گرفته شود و این تبلیغات در قالب کارت هایی از پنج آگهی دهنده نمایش داده می شوند.

این روش آزمایشی در ابتدا به طور محدود در کشورهای استرالیا و تایلند انجام می شود و بعد از آن به دیگر کشورها نیز راه می یابد. این تبلیغات در پایین برنامه پیام رسان ظاهر می شوند و تعویض آن ها برای یافتن تبلیغات جدید ممکن است.

فیس بوک معتقد است که در جریان اجرای این روش تبلیغاتی حریم شخصی و اطلاعات خصوصی کاربران محفوظ می ماند و قرار است خطاهای احتمالی در این زمینه نیز برطرف شود.

روش جدید فیس بوک برای کسب درآمد تبلیغاتی

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی دفتر کار یا Office Space

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، اینها فیلمهایی هستند که می توانند جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را داشته باشند. فیلم دفتر کار یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Office Space به کارگردانی Mike Judge در سال 1999 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم Office Space در فضایی هجو گونه زندگی روزمره و کاری مردم آمریکا در اواخر دهه 90 میلادی ... متن کامل مقاله را بخوانید

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام