برای شرکت رایگان در همایش ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 7 اسفند : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

فولکس واگن پرداخت جریمه 4.3 میلیارد دلاری را پذیرفت

اخبار مدیراناقتصاد کلانفولکس واگن پرداخت جریمه 4.3 میلیارد دلاری را پذیرفت

دوره دیجیتال مارکتینگ

فولکس واگن پرداخت جریمه 4.3 میلیارد دلاری را پذیرفت

برچسب ها: صنعت خودرو

خودروساز معروف آلمانی، فولکس واگن با پذیرش خطا و مرتکب جرم شدن در نصب موتورهای دارای نقص فنی در ایالت متحده، پرداخت جریمه 4,3 میلیارد دلاری را قبول کرد و بر همین اساس نیز تا به امروز 6 نفر از مدیران رده بالای این کمپانی خودروسازی توسط پلیس تحت تعقیب قرار گرفته اند.

فولکس واگن پرداخت جریمه 4.3 میلیارد دلاری را پذیرفت

به نقل از یورونیوز، کمپانی خودروسازی فولکس واگن مسئولیت خود در راه اندازی موتورهایی با نقض فنی بر روی خودروهای به فروش رفته در ایلات متحده را قبول کرد و اظهار داشت در این خصوص مقصر و گناهکار است. این خودروساز آلمانی به منظور پرداخت 4 میلیارد و 3 میلیون دلار جریمه بیشتر اعلام آمادگی نمود.

فولکس واگن قبل از این هم توافق کرده بود که مبلغ ۱۸ میلیارد دلار به خریداران این خودروها در آمریکا به عنوان جریمه خطایش پرداخت کند.

لورتا لینچ، دادستان کل آمریکا در این خصوص اظهار داشت: « اعلام این موضوع از طرف آن ها به این معنا نیست که تحقیقات ما به اتمام رسیده است. ما باز هم به تست کردن اتومبیل های فولکس واگن خریداری شده توسط مشتریان فریب خورده ادامه خواهیم داد و افراد مسئول در این توطئه را تحت تعقیب قرار می دهیم.»

از بین ۱۱ میلیون اتومبیل به تولید رسیده توسط این خودروساز بزرگ با این نوع موتورهای مجهز به نرم افزار تقلبی، بیش از ۶۰۰ هزار دستگاه در آمریکا فروش رفته است.

مقامات قضایی آمریکا تا به امروز 6 نفر از مسئولان و کارکنان رده بالای این کمپانی را به اتهام نقش داشتن در این تقلب تحت تعقیب قرار داده اند. در همین خصوص، الیور اشمیت که نمایندۀ فولکس واگن در آمریکا در سال ۲۰۱۵ بود با شکایت سازمان محیط زیست آمریکا و برخی از خریداران در فرودگاه میامی توسط پلیس بازداشت شد.

با توجه توافق صورت گرفته، در 3 سال آتی این کمپانی خودروسازی آلمانی از طرف یک موسسۀ سنجش میزان آلاینده های تولیدات فولکس واگن در آمریکا تحت کنترل قرار خواهد گرفت تا از انطباق تولیدات این کمپانی با معیارهای محیط زیست اطمینان حاصل گردد.

فولکس واگن پرداخت جریمه 4.3 میلیارد دلاری را پذیرفت

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی دفتر کار یا Office Space

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، اینها فیلمهایی هستند که می توانند جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را داشته باشند. فیلم دفتر کار یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Office Space به کارگردانی Mike Judge در سال 1999 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم Office Space در فضایی هجو گونه زندگی روزمره و کاری مردم آمریکا در اواخر دهه 90 میلادی ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام