منابع انسانی

برای شرکت رایگان در همایش انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه شریف، روی لینک زیر کلیک و نام خود را در فرم وارد فرمایید.

زمان برگزاری چهارشنبه 26 دی: اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «راهکارهای ایجاد استارتاپ های ثروت آفرین در شرایط اقتصادی جدید»فرصت

فولکس واگن پرداخت جریمه 4.3 میلیارد دلاری را پذیرفت

اخبار مدیراناقتصاد کلانفولکس واگن پرداخت جریمه 4.3 میلیارد دلاری را پذیرفت

دوره دیجیتال مارکتینگ

فولکس واگن پرداخت جریمه 4.3 میلیارد دلاری را پذیرفت

برچسب ها: صنعت خودرو

خودروساز معروف آلمانی، فولکس واگن با پذیرش خطا و مرتکب جرم شدن در نصب موتورهای دارای نقص فنی در ایالت متحده، پرداخت جریمه 4,3 میلیارد دلاری را قبول کرد و بر همین اساس نیز تا به امروز 6 نفر از مدیران رده بالای این کمپانی خودروسازی توسط پلیس تحت تعقیب قرار گرفته اند.

فولکس واگن پرداخت جریمه 4.3 میلیارد دلاری را پذیرفت

به نقل از یورونیوز، کمپانی خودروسازی فولکس واگن مسئولیت خود در راه اندازی موتورهایی با نقض فنی بر روی خودروهای به فروش رفته در ایلات متحده را قبول کرد و اظهار داشت در این خصوص مقصر و گناهکار است. این خودروساز آلمانی به منظور پرداخت 4 میلیارد و 3 میلیون دلار جریمه بیشتر اعلام آمادگی نمود.

فولکس واگن قبل از این هم توافق کرده بود که مبلغ ۱۸ میلیارد دلار به خریداران این خودروها در آمریکا به عنوان جریمه خطایش پرداخت کند.

لورتا لینچ، دادستان کل آمریکا در این خصوص اظهار داشت: « اعلام این موضوع از طرف آن ها به این معنا نیست که تحقیقات ما به اتمام رسیده است. ما باز هم به تست کردن اتومبیل های فولکس واگن خریداری شده توسط مشتریان فریب خورده ادامه خواهیم داد و افراد مسئول در این توطئه را تحت تعقیب قرار می دهیم.»

از بین ۱۱ میلیون اتومبیل به تولید رسیده توسط این خودروساز بزرگ با این نوع موتورهای مجهز به نرم افزار تقلبی، بیش از ۶۰۰ هزار دستگاه در آمریکا فروش رفته است.

مقامات قضایی آمریکا تا به امروز 6 نفر از مسئولان و کارکنان رده بالای این کمپانی را به اتهام نقش داشتن در این تقلب تحت تعقیب قرار داده اند. در همین خصوص، الیور اشمیت که نمایندۀ فولکس واگن در آمریکا در سال ۲۰۱۵ بود با شکایت سازمان محیط زیست آمریکا و برخی از خریداران در فرودگاه میامی توسط پلیس بازداشت شد.

با توجه توافق صورت گرفته، در 3 سال آتی این کمپانی خودروسازی آلمانی از طرف یک موسسۀ سنجش میزان آلاینده های تولیدات فولکس واگن در آمریکا تحت کنترل قرار خواهد گرفت تا از انطباق تولیدات این کمپانی با معیارهای محیط زیست اطمینان حاصل گردد.

فولکس واگن پرداخت جریمه 4.3 میلیارد دلاری را پذیرفت

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام