ایران ایر اولین هواپیمای ایرباس را تحویل گرفت

اخبار مدیراناقتصاد کلانایران ایر اولین هواپیمای ایرباس را تحویل گرفت

ایران ایر اولین هواپیمای ایرباس را تحویل گرفت

شب گذشته، اولین ایرباس خریداری شده بعد از برجام تحویل جمهوری اسلامی ایران گردید و شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران خبر از تحویل اولین فروند از یکصد فروند هواپیمای ایرباس خریداری‌شده به ایران‌ایر خبر داد.

شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: این هواپیما در حال حاضر در مراحل آماده‌سازی برای ورود به ایران قرار دارد.

ایران ایر اولین هواپیمای ایرباس را تحویل گرفت

دوم دی ماه سال‌جاری، قرارداد نهایی خرید یکصد فروند هواپیما بین ایران‌ ایر و کمپانی ایرباس به امضا رسیده و بعد از سپری شدن سه هفته، نخستین ایرباس 320 تحویل ایران داده شد. البته مدتی پیش فرهاد پرورش، مدیرعامل ایران ایر از تحویل هواپیماهای ایرباس از اوایل سال جاری میلادی خبر داده بود.

قبل تر هم اعلام شده بود که ایرباس ۷ الی ۸ فروند هواپیما را در سال جاری میلادی تحویل ایران خواهد داد. با توجه به برنامه ۱۰۰ هواپیمای خریداری شده از جمله ۴۶ فروند A۳۲۰ و ۳۸ فروند A۳۳۰ و ۱۶فروند A۳۵۰ است که ۱۵ تا ۲۰ درصد منابع مالی این خرید، توسط شرکت هما و در مدت ۱۰ سال بازپرداخت خواهد شد.

ایران ایر اولین هواپیمای ایرباس را تحویل گرفت

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

بازاریابی دیجیتال را جدی نگیرید ! تا حذف شوید

آیا هنوز اهمیت بازاریابی دیجیتال را انکار می کنید؟ آیا هنوز نگاهتان به حضور در نتایج گوگل، بازاریابی با ایمیل و دیگر ابزارهای بازاریابی دیجیتال، یک نگاه حاشیه ای است؟ متاسفانه اگر چنین است، باید منتظرِ حذف شما از فضای کسب و کار باشیم ! اما با خواندن این مقاله، احتمالاً تصمیما جدید بگیرید متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام