آغاز همکاری مشترک صنعتی-تجاری ایران و روسیه

اخبار مدیراناقتصاد کلانآغاز همکاری مشترک صنعتی-تجاری ایران و روسیه

دوره دیجیتال مارکتینگ

آغاز همکاری مشترک صنعتی-تجاری ایران و روسیه

ایران و روسه طی قراردادی، همکاری مشترک خود را بر روی 140 پروژه فیزیکی و غیرفیزیکی در مدت زمان تعیین شده 5 ساله آغاز نموند. این قرارداد همکاری صنعتی-تجاری به امضای مسئولان متناظر دولتی ایران و روسیه رسید.

به گزارش ایسنا، بر اساس این همکاری، تقریباً ۱۴۰ پروژه صنعتی ـ تجاری از هر دو کشور در نظر گرفته شدند که در بخش‌های گوناگونی از جمله خودرو، صنعت هوایی، بازرگانی، حمل و نقل و غیره خواهد بود.آغاز همکاری مشترک صنعتی-تجاری ایران و روسیه

سهم هر کدام از این دو کشور از ۱۴۰ پروژه مشخص گردیده، معادل ۷۰ پروژه می باشد که با همکاری بخش‌های خصوصی ایران و روسیه و نیز بخش‌های دولتی این دو کشور از جمله شرکت‌های ایمیدرو و دیگر شرکت‌های مرتبط انجام خواهد شد.

این نقشه راه پروژه‌ محور بوده و مدت زمان 5 ساله برای آن مشخص شده است و با امضای مسئولان متناظر ایران و روسیه به طور رسمی زمان‌بندی آن آغاز گردید.

سوای پروژه‌های مشخص شده در این نقشه راه همکاری‌های مشترک صنعتی ـ تجاری، فیزیکی نیست و دربرگیرنده پروژه‌های خدمات فنی و مهندسی، توسعه صادرات، انتقال دانش فنی و دیگر پروژه‌های غیرفیزیکی نیز می گردد.

این قرارداد همکاری بعد از تدوین به امضای معاونان وزیر ایران و روسیه رسیده است و کارگروه‌های مربوطه بوجود آمده اند تا با دستگاه‌های متولی مکاتبات لازم را انجام دهند و جلسات مشترک بین شرکت‌های متقاضی ایران و روسیه برگزار گردد.

مدیرکل دفتر بازرگانی کشورهای اروپا، آمریکا و کشورهای مشترک‌ المنافع سازمان توسعه تجارت ایران با اشاره به این خبر، ابراز امیدواری نمود تا استراتژی همکاری‌های مشترک صنعتی ـ تجاری 5 ساله ایران و فدراسیون روسیه سرفصل تازه به منظور همکاری‌های اقتصادی دو کشور باشد.

آغاز همکاری مشترک صنعتی-تجاری ایران و روسیه

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی دفتر کار یا Office Space

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، اینها فیلمهایی هستند که می توانند جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را داشته باشند. فیلم دفتر کار یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Office Space به کارگردانی Mike Judge در سال 1999 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم Office Space در فضایی هجو گونه زندگی روزمره و کاری مردم آمریکا در اواخر دهه 90 میلادی ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام