برای شرکت رایگان در همایش ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 7 اسفند : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

درآمد مخابرات از 118 چقدر است؟ً!

اخبار مدیراناقتصاد کلاندرآمد مخابرات از 118 چقدر است؟ً!

دوره دیجیتال مارکتینگ

درآمد مخابرات از 118 چقدر است؟ً!

برچسب ها: درآمد

تماس با مرکز اطلاعات تلفن یا همان ۱۱۸ تا همین یک سال پیش رایگان بود اما با توجه به مصوبه سال پیش، دیگر تماس با این مرکز مشمول به رایگان نمی باشد. و بسته به میزان زمان مکالمه هزینه بر خواهد بود.

درآمد مخابرات از 118 چقدر است؟ً!

پیش از این تماس با کدهای خدماتی سه‌رقمی رایگان بود و افراد بابت تماس با این کدها هزینه‌ای پرداخت نمی‌کردند، اما از اوایل سال پیش با ابلاغ مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، اعلام گردید که تماس با کدهای سه‌رقمی غیراضطراری مشمول هزینه برای تماس گیرنده خواهد بود و چنانچه فرد با شماره تلفن ثابت با کدهای خدماتی تماس بگیرد به اندازه تماس درون‌شهری و در صورتی که از تلفن همراه با این شماره‌ها تماس گرفته باشد، معادل هزینه تماس همراه با ثابت ملزم به پرداخت هزینه خواهد شد.

به نقل از اقتصاد آنلاین،در میان کدهای خدماتی اورژانس، ۱۱۰ و ۱۱۸ بیشترین میزان تماس دریافتی را دارند. در بین این سه شماره دو شماره اول به دلیل اینکه جزو کدهای اضطراری محصوب می شوند همچنان برای تماس گیرندگان به رایگان خواهد بود، اما تماس با ۱۱۸ مشمول هزینه است که البته با توجه به مدت زمان کوتاه مکالمه با این‌ کدها، هزینه ای که مشترک برای برقراری تماس پرداخت می‌کند در بیشتر موارد هزینه بسیار کمی خواهد بود.

اما اینکه این مرکز و تماس با آن چقدر برای مخابرات درآمدزایی دارد، موضوعی است که نمی‌توان به طور دقیق برآورد کرد زیرا بخشی از این تماس‌ها ممکن است از طریق تلفن همراه صورت گیرد که در این صورت هزینه‌با تلفن ثابت فرق خواهد داشت، با این وجود با توجه به صحبت‌های مسئولان مخابراتی در ارتباط با حجم تماس‌هایی که با این مرکز صورت می‌گیرد و در نظر گرفتن تعرفه یک دقیقه تماس با تلفن ثابت می‌توان رقم حداقلی این درآمد را حدس زد.

سخنگوی شرکت مخابرات ایران سال پیش اعلام کرده بود روزانه تقریباً ۳۰۰ تا ۵۰۰ هزار مشترک با مرکز ۱۱۸ تماس می‌گیرند که حال اگر برای هر یک از این تماس‌ها تنها مدت زمانی معادل یک دقیقه در نظر گرفته شود و هزینه حداقلی پنج تومان مکالمه ثابت درون شهری را لحاظ کنیم می‌توان کمترین میزان درآمد مخابرات را از این مرکز پیش بینی نمود.

درآمد مخابرات از 118 چقدر است؟ً!

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام