برای شرکت رایگان در وبینار ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 5 آذر ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

گوگل بار دیگر جریمه شد؛ این بار اندونزی!

اخبار مدیراناقتصاد کلانگوگل بار دیگر جریمه شد؛ این بار اندونزی!

دوره دیجیتال مارکتینگ

گوگل بار دیگر جریمه شد؛ این بار اندونزی!

برچسب ها: گوگل

بار دیگر گوگل به اتهام عدم پرداخت مالیات در حال محاکمه است و در صورتی که این حکم ثابت شود این شرکت مجبور به پرداخت بیش از 400 میلیون دلار به این کشور خواهد شد.

گوگل بار دیگر جریمه شد؛ اینبار اندونزی!به نقل از گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از «فورچون»، اداره مالیات این کشور اعلام کرده است نمایندگی شرکت گوگل در این کشور ممکن است کمتر از 0.1 درصد مالیات معوقه سال گذشته اش را پرداخت کرده باشد.

مقامات اداره مالیات اندونزی اظهار کرده اند در صورتی که ثابت شود گوگل مرتکب فرار مالیاتی شده است، این غول فناوری ممکن است با جریمه ای بیش از 400 میلیون دلار روبرو شود.

«محمد حنیف»،  رئیس بخش پرونده های ویژه در اداره مالیات اندونزی اعلام کرده است که در روز دوشنبه، بازرسان به دفتر مرکزی شرکت گوگل در اندونزی رفته اند و گفته است:«ممکن است کمپانی گوگل کمتر از 0.1 درصد مالیات بر ارزش افزوده و مالیات بر درآمد در سال 2015 را پرداخت کرده باشد.». مقدار بسیاری از درآمدهای این شرکت برای دفتر مرکزی آسیا و اقیانوسیه گوگل که در سنگاپور قرار دارد، واریز میگردد. این در شرایطی است که بخش آسیا و اقیانوسیه گوگل در ماه ژوئن اجازه حسابرسی به دولت اندونزی را نداده است. این امر باعث شد پرونده مالیاتی گوگل به پرونده کیفری تبدیل گردد.

حنیف اظهار داشت: «مقامات گوگل تنها می گویند برنامه ریزی به منظور پرداخت مالیات را انجام داده اند. زمان گذاشتن برای این برنامه ریزی کاملاً قانونی است اما انجام بیش از حد آن تا جایی که هیچ مبلغی از درآمد این کمپانی به عنوان مالیات پرداخت نشود، کاملا غیرقانونی می باشد.»

نمایندگی گوگل در اندونزی در پاسخ به گفته های حنیف، بیانیه ای که هفته پیش اعلام کرده بود را بار دیگر منتشر کرد. گوگل در این بیانیه اعلام کرده است به همکاری با دولت ها ادامه می دهد و تمام مالیاتش را پرداخته است.

گوگل بار دیگر جریمه شد؛ این بار اندونزی!

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام