برای شرکت رایگان در سمینار انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه شریف، روی لینک زیر کلیک و نام خود را در فرم وارد فرمایید.

زمان برگزاری چهارشنبه 05 تیر: اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «سمینار راهکارهای ایجاد استارت آپ های ثروت آفرین»فرصت

تقدیر کارشناسان دنیا از دستاوردهای اقتصادی دولت روحانی

اخبار مدیراناقتصاد کلانتقدیر کارشناسان دنیا از دستاوردهای اقتصادی دولت روحانی

دوره دیجیتال مارکتینگ

تقدیر کارشناسان دنیا از دستاوردهای اقتصادی دولت روحانی

برچسب ها: اقتصاد

مسئولان بانک جهانی در اجلاسی با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی ایران عنوان کردند: «موفقیت های این چند سال اخیر اقتصاد ایران به ویژه در بخش کنترل تورم چیزی نزدیک به رخ دادن یک معجزه بوده است.»

تقدیر کارشناسان دنیا از دستاوردهای اقتصادی دولت روحانی

محمد شرفشاهی امروز در آیین تودیع و معارفه مدیران سابق و جدید اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان قم، اشاره کرد:«همه کارشناسان می دانند زمانی که رکود و تورم با یکدیگر همراه گردد، وضعیت بسیار دشواری در اقتصاد شکل می گیرد که عبور از آن سخت است، اما دولت تدبیر و امید با تلاش های بسیار و استفاده از دیدگاه کارشناسان، موفق شد تورم را که فشار بسیاری به زندگی مردم وارد می کرد، از 40 درصد به زیر 10 درصد کاهش دهد و بوسیله ارائه وام ها به واحدهای تولیدی به منظور رونق تولید با رکودی که از سال 90 در اقتصاد ایران به وجود آمده است، مبارزه کند.

شرفشاهی با اشاره به این که موفقیت های سیاسی و اقتصادی دولت تدبیر و امید در این مدت بر یکدیگر تاثیرگذار بود، بیان کرد: موفقیت در مذاکرات سیاسی عامل لغو تحریم های ستمگرانه شد که مشکلات زیادی را در سال های پیشین برای واحدهای اقتصادی و تولیدی ما ایجاد کرده بود.

شرفشاهی با اشاره به این که دولت حسن روحانی در عرصه سیاست خارجی شرایط ایجاد رشد اقتصادی پایدار را در ایران ایجاد کرده است، اعلام کرد: تحریم ها می توانست تاثیرهای بدی بر رشد اقتصاد ایران داشته باشد؛ هر چند سختی های زیادی را با تکیه بر ظرفیت های داخلی حل کردیم اما این تنگناها برای اقتصاد عمومی و زندگی مردم مشکلاتی را ایجاد کرده بود.

وی با اشاره به دستور اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی، بیان کرد: بعد از این ابلاغ، 12 استراتژی در راستای اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی در مجموعه این وزارتخانه تنظیم گردید که از جمله دستاوردهای آن، عملیاتی شدن مقررات بخش مالی ایران و کاهش هشت پله ای رتبه ایران در ایجاد زمینه های کسب و کار و رفع موانع تولید می باشد.

معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی با اشاره به این که رونق تولید و خروج از رکود مزایای بسیاری در اقتصاد کشور دارد، تصریح کرد: رفع بیکاری، مقابله با فقر و از بین رفتن تبعیض ها از جمله نتایج رونق تولید در ایران می باشد که می تواند جایگاه کشور را در حوزه های اقتصادی و سیاسی در نظام بین الملل بهبود دهد.

تقدیر کارشناسان دنیا از دستاوردهای اقتصادی دولت روحانی

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام