برای شرکت رایگان در وبینار ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 7 آبان ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

تاثیر شبکه های اجتماعی بر نابودی درآمد کلان اپراتورها

اخبار مدیراناقتصاد کلانتاثیر شبکه های اجتماعی بر نابودی درآمد کلان اپراتورها

دوره دیجیتال مارکتینگ

تاثیر شبکه های اجتماعی بر نابودی درآمد کلان اپراتورها

برچسب ها: شبکه اجتماعیدرآمد

وزارت ارتباطات در خصوص آمار مبادله پیامک های نوروزی گفته است: در نوروز 93، 27 میلیارد پیامک تبادل شد که در نوروز 94 این رقم به 19 میلیارد کاهش پیدا کرد و در نوروز 95 تقریبا 8 میلیارد پیامک، میان مشترکان مبادله شده است.

به نقل از خبرگزاری فارس محمد رضا فرنقی زاد افزود: با توجه به سامانه های نظارت برخط و پایش های میدانی، سامانه ثبت شکایت های مشترکین و گزارش های رسیده نوروز 95، ارائه سرویس های ارتباطات و فناوری اطلاعات با کمترین اختلال انجام گردید.

تاثیر شبکه های اجتماعی بر نابودی درآمد کلان اپراتورهافرنقی در مورد آمار تبادل پیامک های نوروزی از سمت اپراتورها اعلام کرد: در نوروز 93، 27 میلیارد پیامک تبادل گردید و در نوروز سال گذشته این رقم به 19 میلیارد پیامک رسید، در حالی که در ایام نوروز سال جاری، حدود 8 میلیارد پیامک، میان مشترکان رد و بدل شد.

وی به تغییر ذائقه و رویه مصرف مشترکان از وسایل ارتباطی، اشاره کرد و افزود: افت شدید آمار پیامک ها به نسبت سال های قبل، نشان از تمایل بیشتر مشترکان به سمت شبکه های اجتماعی و برخورداری از اینترنت موبایل می باشد به نحوی که استفاده از اینترنت تلفن همراه، نشان دهنده افزایش 3/5 برابری می باشد.

فرنقی با اشاره به ارائه سرویس های بهینه توسط اپراتورها، گفت:‌ خوشبختانه کمیته ستاد نوروزی حوزه ICT نیز، در نهایت دقت و مسوولیت، ارائه سرویسهایی با کیفیت به مشترکان را دنبال کرد که سرانجام موجب شد ارائه خدمات بدون مشکل و وقفه به مشترکان، به خوبی صورت گیرد و نوروز 95 با کمترین اختلال ارتباطی سپری شود.

تاثیر شبکه های اجتماعی بر نابودی درآمد کلان اپراتورها

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

همه چیز را درباره ارز دیجیتال تلگرام بدانید

تلگرام، پیام رسانی متفاوت برای ایرانی هاست، پیام رسانی که میلیون ها کاربر ایرانی دارد. مدتی است که مدیران تلگرام از برنامۀ آنها برای ورود به بلاک چین و ارزهای دیجیتال خبر داده اند. اتفاقی که می تواند برای ایرانی ها بسیار مهم باشد. اما دربارۀ ارز دیجیتال تلگرام که نامش را گرام گذاشته اند، بیشتر بدانید. اینجا کلیک کنید.

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام