برای شرکت رایگان در همایش ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 7 اسفند : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

فوربس: ترامپ 1 میلیارد دلار از دست داد

اخبار مدیراناقتصاد کلانفوربس: ترامپ 1 میلیارد دلار از دست داد

دوره دیجیتال مارکتینگ

فوربس: ترامپ 1 میلیارد دلار از دست داد

برچسب ها: درآمد

رئیس جمهور آمریکا که در سال گذشته در جایگاه 324 ثروتمندترین افراد جهان قرار داشته است، در رده بندی جدیدی که مجله فوربس به چاپ رسانده است، به جایگاه 544 تنزل یافته است. فوربس در این خصوص اعلام کرده است: ترامپ، رئیس جمهور آمریکا از مارس گذشته تا به امروز تقریباً یک میلیارد دلار از دست داده است.

به نقل از فارس، لیست مجله معروف فوربس از ثروتمندترین افراد دنیا بیانگر این است که ترامپ با دارا بودن ۳.۵ میلیارد دلار ثروت به جایگاه ۵۴۴ تنزل یافته است. وی سال پیش در ردیف ۳۲۴ قرار داشت. ترامپ از ماه مارس سال گذشته تا به امروز تقریباً یک میلیارد دلار از ثروت خود را از دست داده است.

بخش قابل توجه دارایی های دونالد ترامپ از طریق سرمایه گذاری در بخش املاک بدست آمده است. در حال حاضر کاهش فعالیتهای این بخش در امریکا میزان ثروت، دارایی و سهام اشخاص و کمپانی های فعال در این بخش را دستخوش نوسان شدید کرده است. تقریباً ۴۸ درصد ثروت رئیس جمهور آمریکا به املاک وی در نیویورک مربوط می شود. او افزون بر آمریکا در کشورهایی نظیر کانادا و یا اسکاتلند نیز صاحب املاک است.

فوربس: ترامپ 1 میلیارد دلار از دست داد

وی برای راهیابی به کاخ سفید رقمی بالغ بر ۶۶ میلیون دلار در کمپین و مبارزات انتخاباتی  خرج کرد.

رئیس جمهور در حال حاضر آمریکا، در سال ۲۰۱۲ با انتشار توییتی با انتقاد از مخارج مربوط به تعطیلات اوباما، رییس جمهوری وقت آمریکا اظهار داشته بود این مالیات دهندگان هستند که در نهایت این هزینه ها را تقبل خواهند کرد. اما در حال حاضر گزارشی از روزنامه گاردین بیانگر این است که تعطیلات آخر هفته آقای ترامپ به همراه خانواده اش به فلوریدا هزینه ای معادل ۹۷ میلیون دلار دربر داشته است.

فوربس: ترامپ 1 میلیارد دلار از دست داد

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام