برای شرکت رایگان در وبینار ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 7 خرداد : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

آغاز فعالیت ایرلاین جدید در تهران با 10 فروند ایرباس 320

اخبار مدیراناقتصاد کلانآغاز فعالیت ایرلاین جدید در تهران با 10 فروند ایرباس 320

دوره دیجیتال مارکتینگ

آغاز فعالیت ایرلاین جدید در تهران با 10 فروند ایرباس 320

شرکت‌های هواپیمایی داخلی با احتساب دو ایرلاین تازه تأسیس، موفق به خرید ۵۰ فروند هواپیمای مسافری شدند که به تدریج در حال ورود به کشور است و تا پایان سال تمامی این هواپیماها وارد ناوگان هوایی می‌شود.

هواپیما ایرباس 320

یک منبع آگاه در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی فارس ‌با اشاره به اینکه تا پایان امسال 50 فروند هواپیما وارد ناوگان هوایی کشور می‌گردد، اظهار داشت: تهیه همه این هواپیماها در قالب «خرید» است و اصلاً «اجاره به شرط تملیک» فعلاً نداریم. وی گفت: در شرایط پس از تحریم است که موضوع اجاره به شرط تملیک هواپیما بیش‌تر نمود می‌یابد.

اعلام آمادگی دو شرکت هواپیمایی قدرتمند دنیا برای فروش هواپیما به ایران


این منبع آگاه در ادامه افزود: همچنین به‌ تازگی دو شرکت هواپیمایی قدرتمند دنیا اعلام کردند که حاضرند در قالب اجاره به شرط تملیک، هواپیمای مسافری در اختیار ایران قرار دهند. وی گفت: این دو شرکت اعلام کرده‌اند که حاضرند هواپیماها را بدون پیش پرداخت و‌ فقط در قالب اقساط «طبق قانون اجاره به شرط تملیک»، به ایران واگذار کنند، البته این را هم گفته‌اند که باید نتایج برجام واضح‌تر شود. این منبع آگاه افزود: کاهش واسطه‌گری در این سیستم و صنعت حمل و نقل هوایی موجب کاهش بسزای هزینه شرکت‌های هواپیمایی در خرید هواپیما می‌شود و این در رشد و ارتقا کیفیت خدمات تأثیر بسزایی دارد.

آغاز فعالیت ایرلاین جدید «تهران‌ایر» با 10 فروند ایرباس


وی اظهار داشت: همچنین بزودی شرکت هواپیمایی «تهران‌ایر» با 10 فروند هواپیمای ایرباس 320 به ریاست مدیرعامل سابق شرکت فرودگاه‌های کشور، کار خود را در کشور آغاز خواهد کرد. پیش از این‌ نیز خبرگزاری فارس از ورود هواپیماهای بوئینگ 400ـ737 و یک فروند هواپیمای AVRO از نسل هواپیماهای BAE انگلیسی به کشور خبر داده بود. روز هشتم آبان امسال، یک فروند هواپیمای AVRO از نسل هواپیماهای BAE انگلیسی وارد کشور شد که توسط شرکت هواپیمایی ماهان خریداری شده است.

در این گزارش خبر از تأسیس ایرلاین جدیدی به نام «نسیم» نیز داده شد؛ مرکزیت این ایرلاین در اصفهان است، ‌شرکت هواپیمایی «نسیم» 8 فروند هواپیما خریداری کرده است؛ این ایرلاین حاصل جوینت گروهی از آژانس‌هایی است که بیشترین چارتر مسیر نجف را آنها انجام می‌دهند؛ اکنون ایرلاین مذکور با نام تجاری «بهشت نسیم امین»‌ چارتر می‌کند. ‌این شرکت هواپیمایی اعلام کرده است که تا 22 بهمن ماه امسال پروازهای خود را راه‌اندازی خواهد کرد، اما به نظر می‌رسد فروش بلیت آنها به ایام نوروز 95 برسد.

‌‌درواقع به تازگی 13 فروند بوئینگ 400ـ737 برای کشور خریداری شده است که 3 فروند آن متعلق به شرکت هواپیمایی کاسپین، 2 فروند از این هواپیما متعلق به شرکت هواپیمایی آسمان و 8 فروند متعلق به شرکت هواپیمایی «نسیم» می باشد.‌

همه این بوئینگ‌های خریداری شده تولید سال‌های 1995 تا 2000 میلادی هستند که موافقت اصولی و مجوز پذیرش هواپیما‌ها اخذ شده است. تهیه همه این هواپیماها در قالب «خرید» است و اصلاً اجاره به شرط تملیک نداریم؛ در شرایط پس از تحریم است که موضوع اجاره به شرط تملیک هواپیما بیش‌تر نمود می‌یابد.

هواپیماهای مذکور اغلب دارای سن بالای  15 سال هستند، ‌خرید این هواپیماها و موافقت‌نامه‌های اصولی آن پیش از تصویب این قانون انجام شد‌.

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام