برای شرکت رایگان در وبینار رابگان جهش های طلایی کسب و کار در ایران 1401 روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 9 آذر ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «جهش های طلایی کسب و کار»فرصت


مذاکره پساتحریمی، بانک مرکزی ایران و کشورهای اروپایی

اخبار مدیراناقتصاد کلانمذاکره پساتحریمی، بانک مرکزی ایران و کشورهای اروپایی

دوره دیجیتال مارکتینگ

مذاکره پساتحریمی، بانک مرکزی ایران و کشورهای اروپایی

ولی الله سیف رییس کل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران که برای شرکت در اجلاس سالانه صندوق بین المللی پول و بانک جهانی به لیما،پایتخت کشور پرو سفر کرده است، در روز جمعه ۹ اکتبر(۱۷ مهر ۱۳۹۴)، در اجلاس مجمع عمومی که با حضور مدیر عامل صندوق بین‌المللی پول، رییس بانک جهانی،رییس جمهور کشور پرو و روسای کل بانک‌های مرکزی و وزرای اقتصاد و دارایی کشورهای مختلف از جمله وزیر اقتصاد و دارایی کشورمان برگزار شد، شرکت کرد.

متعاقب جلسه فوق، سیف با همتایان خود از بانک‌های مرکزی آلمان، فرانسه، هند و ترکیه دیدار و در خصوص مباحث مورد علاقه فی‌مابین و اقدامات قابل انجام در برهه کنونی و آماده‌سازی شرایط برای دوره بعد از رفع تحریم‌ها به بحث و تبادل نظر پرداخت.

در این جلسات مواردی همچون فراهم کردن شرایط و مقدمات لازم جهت احیا و ارتقای روابط بانکی در دوره بعد از تحریم، فعال‌سازی مجاری پرداخت و حساب‌های غیرفعال شده قبلی،افتتاح حساب‌های جدید، تعیین تکلیف اقلام باز باقی‌مانده از دوره تحریم، اعزام هیات‌های بانکی و تبادل تجربیات حرفه‌ای و تخصصی بانکی به ویژه در حوزه نظارت بر بانک‌ها و رعایت و تطبیق مقررات،قوانین ناظر بر مبارزه با پولشویی،آموزش کارکنان نظام بانکی و .... مطرح و تفاهمات لازم جهت عملیاتی نمودن آنها حاصل شد.

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی دفتر کار یا Office Space

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، اینها فیلمهایی هستند که می توانند جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را داشته باشند. فیلم دفتر کار یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Office Space به کارگردانی Mike Judge در سال 1999 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم Office Space در فضایی هجو گونه زندگی روزمره و کاری مردم آمریکا در اواخر دهه 90 میلادی ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام