برای شرکت رایگان در وبینار ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 7 خرداد : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

پنج هزار میلیارد ریال اوراق مشارکت ارزی منتشر می شود

اخبار مدیراناقتصاد کلانپنج هزار میلیارد ریال اوراق مشارکت ارزی منتشر می شود

دوره دیجیتال مارکتینگ

پنج هزار میلیارد ریال اوراق مشارکت ارزی منتشر می شود

10 هزار میلیارد ریال اوراق مشارکت نفت و گاز پارس در شهریور و مهر ماه سال جاری منتشر می‌شود.

5000 میلیارد ریال اوراق مشارکت در شهریور ماه و 5000 میلیارد ریال دیگر نیز در مهر ماه سال جاری منتشر و عرضه خواهد شد.

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران همچنین از انتشار اوراق سلف نفتی به عنوان یک سرمایه گذاری مطمئن در آینده نزدیک خبر داد و تصریح کرد: سال گذشته مذاکره‌هایی برای انتشار اوراق سلف نفتی با سازمان بورس انجام شد که موانعی را در پی داشت، اما اکنون سازمان بورس اعلام کرده که تمام ساز و کارهای انتشار این اوراق آماده است.

احمد قلعه‌بانی افزود: انتشار این اوراق در زمره برنامه‌های ما است و مذاکره با سازمان بورس برای منتشر کردن اوراق سلف نفتی به زودی آغاز خواهد شد.

وی در مورد بورس نفت و راه اندازی آن گفت: این بورس از دیدگاه شرکت ملی نفت سال گذشته راه اندازی شده است و چون خریدار وجود نداشت، معامله‌ای صورت نگرفت.

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران افزود: ما آماده عرضه نفت خام با‌‌ همان روش پیشین هستیم و چون بر اساس قانون بودجه نرخ فروش نفت مشخص شده است نمی‌توان نفت را زیر قیمت‌های صادراتی فروخت.

وی تصریح کرد: شرکت ملی نفت آماده مذاکره با سازمان بورس برای ایجاد یک راهکار اجرایی و مناسب برای عرضه نفت خام در بورس است.

معاون وزیر نفت ادامه داد: بر اساس برنامه ریزی‌های انجام شده امسال تمام میدان‌های مشترک تعین تکلیف خواهند شد و تا چند ماه آینده قرارداد توسعه میدان‌های باقی مانده به امضا خواهد رسید.
وی افزود: تا پایان سال تمام میدان‌های مشترک یا در حال تولید خواهند بود و یا مراحل توسعه را آغاز می‌کنند و پس از بهره برداری و تولیدی شدن این میدان‌ها ظرفیت تولید نفت ایران روزانه یک میلیون بشکه افزایش یافته و بر میزان تولید گاز نیز 400 میلیون مترمکعب افزوده خواهد شد.

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی دفتر کار یا Office Space

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، اینها فیلمهایی هستند که می توانند جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را داشته باشند. فیلم دفتر کار یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Office Space به کارگردانی Mike Judge در سال 1999 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم Office Space در فضایی هجو گونه زندگی روزمره و کاری مردم آمریکا در اواخر دهه 90 میلادی ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام