برای شرکت رایگان در سمینار انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه شریف، روی لینک زیر کلیک و نام خود را در فرم وارد فرمایید.

زمان برگزاری چهارشنبه 1 خرداد: اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «سمینار راهکارهای ایجاد استارت آپ های ثروت آفرین»فرصت

تعطیلی 60 درصد شرکت های واردات خودرو در ایران

اخبار مدیراناقتصاد کلانتعطیلی 60 درصد شرکت های واردات خودرو در ایران

دوره دیجیتال مارکتینگ

تعطیلی 60 درصد شرکت های واردات خودرو در ایران

دبیر انجمن واردکنندگان خودرو اظهارداشت که تقریباً 6 هزار نفر از زیرمجموعه های واردکنندگان خودرو بیکار شده و در مجموع 60 درصد از شرکت های واردات خودرو در کشور تعطیل شده اند.

مهدی دادفر در خصوص گمانه زنی‌ های پیرامون لغو ممنوعیت واردات خودرو تا پایان سال در مجلس، تصریح کرد: جهت گرفتن تصمیم در کشور کل نگری و برنامه‌ ریزی وجود ندارد، دحالا که خودروهای داخلی گران شده به فکر آزادسازی واردات افتاده‌اند. چه کسی پاسخگوی هزینه‌ هایی است که بر دوش مردم افتاده است؟

تعطیلی 60درصد شرکت های واردات خودرو در ایران

این فعال بازار خودور در خصوص وضعیت واردکنندگان اظهار داشت: تا به امروز تقریباً  6 هزار نفر از واردکنندگان خودرو بیکار و 60 درصد از شرکت‌ های واردکننده بسته شده‌اند.

دادفر در نهایت اظهار داشت: بقیه شرکت‌ هایی که تعطیل نشده‌اند نیز فقط  30 درصد فعالیت گذشته خود را انجام می‌ دهند، لذا اگر با همین روند پیش برویم تا سال آتی هیچ شرکت واردکننده‌ای باقی نخواهد ماند.

تعطیلی 60درصد شرکت های واردات خودرو در ایران

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام