تعطیلی 60 درصد شرکت های واردات خودرو در ایران

اخبار مدیراناقتصاد کلانتعطیلی 60 درصد شرکت های واردات خودرو در ایران

دوره دیجیتال مارکتینگ

تعطیلی 60 درصد شرکت های واردات خودرو در ایران

دبیر انجمن واردکنندگان خودرو اظهارداشت که تقریباً 6 هزار نفر از زیرمجموعه های واردکنندگان خودرو بیکار شده و در مجموع 60 درصد از شرکت های واردات خودرو در کشور تعطیل شده اند.

مهدی دادفر در خصوص گمانه زنی‌ های پیرامون لغو ممنوعیت واردات خودرو تا پایان سال در مجلس، تصریح کرد: جهت گرفتن تصمیم در کشور کل نگری و برنامه‌ ریزی وجود ندارد، دحالا که خودروهای داخلی گران شده به فکر آزادسازی واردات افتاده‌اند. چه کسی پاسخگوی هزینه‌ هایی است که بر دوش مردم افتاده است؟

تعطیلی 60درصد شرکت های واردات خودرو در ایران

این فعال بازار خودور در خصوص وضعیت واردکنندگان اظهار داشت: تا به امروز تقریباً  6 هزار نفر از واردکنندگان خودرو بیکار و 60 درصد از شرکت‌ های واردکننده بسته شده‌اند.

دادفر در نهایت اظهار داشت: بقیه شرکت‌ هایی که تعطیل نشده‌اند نیز فقط  30 درصد فعالیت گذشته خود را انجام می‌ دهند، لذا اگر با همین روند پیش برویم تا سال آتی هیچ شرکت واردکننده‌ای باقی نخواهد ماند.

تعطیلی 60درصد شرکت های واردات خودرو در ایران

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی دفتر کار یا Office Space

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، اینها فیلمهایی هستند که می توانند جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را داشته باشند. فیلم دفتر کار یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Office Space به کارگردانی Mike Judge در سال 1999 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم Office Space در فضایی هجو گونه زندگی روزمره و کاری مردم آمریکا در اواخر دهه 90 میلادی ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام