اقتصاد کلان

اخبار مدیراناقتصاد کلان

اقتصاد کلان

قیمت پژو 2008؛ 30 میلیون گرانتر از برند فرانسوی

زمانی که صحبت از تولید خودروی پژو 2008 شده بود، قیمت هایی که از سوی ایران خودرو مطرح می گردید، زیر 100 میلیون تومان بود که تا حدی عامل ترغیب مردم به خرید این خودروی فرانسوی گردید. در ابتدا قرار بود از خط تولید این خودرو در اسفندماه سال گذشته رونمایی شود که به علت بروز برخی مشکلات رونمایی رسمی از خط تولید این خودرو به 12 اردیبهشت سال جاری موکول گردید.

ادامه مطلب...

احتمال ورود بورگوارد آلمان به ایران

به تازگی خبرهایی مبنی بر ورود برند خودروساز بورگوارد آلمان به ایران شنیده می شود که بدون شک خودروهای شاسی بلند بورگوراد در ایران طرفداران خاص خود را خواهد داشت.

ادامه مطلب...

استقبال طلا و سکه از تابستان!

تابستان سال 96 با استقبال طلا و سکه آغاز شد و بر همین اساس در آخرین روز کاری قیمت طلا و سکه افزایش یافت.

ادامه مطلب...

چشم انداز 20 میلیاردی از فروش صنعت خودرو در سال 96

با توجه به برنامه راهبردی صنعت، معدن و تجارت، برای صنعت خودرو و قطعات، چشم انداز 20 میلیارد دلاری تا پایان سال 96 در نظر گرفته شده است.

ادامه مطلب...

اینفوگرافیک: میزان تسهیلات بانکی در سال 96

به گزارش بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، در فروردین و اردیبهشت ماه سال جاری بالغ بر ۵۷ هزار میلیارد تومان به بخش‌های اقتصادی ایران وام بانکی اختصاص داده شده است که در این اینفوگرافیک میزان وام  اختصاص داده شده به هر بخش را می توانید مشاهده کنید.

ادامه مطلب...

تداوم روند نزولی نفت در بازار آسیا

با توجه به چشم اندازهای منفی در خصوص مازاد عرضه، قیمت نفت در بازارهای آسیا همچنان به روند نزولی خود ادامه داد.

ادامه مطلب...

عدم استقبال کارکنان دولت از سهام عدالت

به گفته مشاور رئیس سازمان خصوصی سازی همچنان کارکنان دولت کمترین آمار ورود و ثبت شماره شبا بانکی در سامانه سهام عدالت را به خود اختصاص داده اند.

ادامه مطلب...

با یارانه خود وام 5 میلیون تومانی بگیرید

بر اساس بخشنامه ابلاغ شده از سوی بانک مرکزی به بانک ها، افراد می توانند با یارانه خود به عنوان وثیقه بانکی تا سقف 5 میلیون تومان وام دریافت کنند.

ادامه مطلب...

ثبات در بازار خودرو و افزایش قیمت یک خودرو

این هفته قیمت خودرها تغییری خاصی نداشت اما قیمت خودروی چینی  MVM 110 S، پانصد هزار تومان افزایش یافت.

ادامه مطلب...

عامل تاثیر گذار بر بهبود وضعیت بنگاه ها در بورس؟

با توجه به پایین بودن حجم معاملات در بورس، به گفته یکی از کارشناسان بازار سرمایه، عواملی همچون حجم معاملات، افزایش قیمت و انتظارات مثبت نسبت به عملکرد دولت دوازدهم می تواند باعث بهبود وضعیت بنگاه ها در بورس گردد.

ادامه مطلب...

صفحه 1 از 93

مطلب ویژه

بیمه تجارت نو ؛ در مسیری کهنه

شرکت بیمه تجارت نو، که در زمستان 94 آغاز به فعالیت کرده است، در کمپین تبلیغاتی بهار 95 که در واقع کمپین ورود به بازار آنها بوده است، اشتباهی نموده است که نشان می دهد در مسیری کهنه قرار گرفته است . متن کامل مقاله را بخوانید

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام