اقتصاد کلان

اخبار مدیراناقتصاد کلان

دوره دیجیتال مارکتینگ

اقتصاد کلان

صادرات 30 میلیون دلاری خودرو از جمهوری کره

با توجه به گزارش اداره گمرک جمهوری اسلامی ایران، بالغ بر ۳۰۰۰ خودرو در 2 ماهه آغازین سال 97 به ایران وارد شده است که ارزش آن به بیش از ۷۸ میلیون و ۹۹۴ هزار دلار می‌ رسد.

ادامه مطلب...

انتقاد همسر ترامپ از سیاست های مهاجرتی آمریکا!

ملانیا ترامپ، همسر دونالد ترامپ از قوانین مهاجرتی همسرش که سبب جدا شدن بیش از 2 هزار کودک مهاجر از والدینشان گردیده، انتقاد نمود، سخنگوی ملانیا ترامپ در این باره اظهار داشت که که وی به بحران اخیر مهاجرتی در این کشور انتقاد دارد.

ادامه مطلب...

واردات 21 میلیون دلاری قوطی نوشابه در سال 96

با توجه به آمار و ارقام ارائه شده از وارادات ایران در سال 96، مشخص گردید که در این سال بیش از ۲۱ میلیون دلار قوطی بدون درز آلومینیومی از ۹ کشور مختلف جهان، جهت مصرف برای انواع نوشابه و نوشیدنی توسط ایران وارد شده است.

ادامه مطلب...

اینفوگرافیک: نگاهی به نقشه گنج در جهان

در اینفوگرافیک ذیل می توانید مشاهده کنید که کدام کشورها بیشترین ذخایر ارزی را به خود اختصاص داده اند.

ادامه مطلب...

جایگاه درآمد ایران از درآمدهای نفتی جهان چیست؟

تحقیقات صورت گرفته بیانگر این است که 66 درصد از درآمد حاصل از فروش نفت در دنیا به 10 کشور تعلق دارد. بیشتر کشورهای حاضر در این لیست را اعضای اوپک در بر گرفته اند، طبق این بررسی ها می توان گفت که 66 درصد از درآمد حاصل از فروش نفت در اختیار 10 کشور عمده صادر کننده نفت جهان قرار دارد و ایران هفتمین کشور پردرآمد نفتی در جهان محسوب می شود.

ادامه مطلب...

با 5 تا از ثروتمندترین بانک های جهان آشنا شوید

صنعت مدیریت ثروت یا صنعت بانکداری در سال گذشته با حضور 25 مدیر پیشرو میزان سرمایه ها در جهان را 14 درصد ارتقا داد، این میزان ثروت البته همچنان در حال بیشتر شدن است.

ادامه مطلب...

سهم 1 درصدی ایران از صنعت گردشگری جهان

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌ دستی و گردشگری لرستان اظهار داشت که با وجود اینکه ایران 10 درصد از جاذبه های دنیا را به خود اختصاص داده است، اما سهم ایران از صنعت گردشگری جهان، کمتر از یک درصد است.

ادامه مطلب...

راه اندازی شبکه فوق قدرتمند اینترانت روسیه تا 2020

شبکه فوق قدرتمند روسیه تحت عنوان «ابر جنگ» تا سال 2020 راه‌اندازی خواهد شد تا این کشور حتی در بدترین شرایط جنگی نیز دچار قطعی ارتباطات نگردد.

ادامه مطلب...

کدام مشاغل می توانند وام اشتغال دریافت کنند؟

رشته‌ های شغلی روستایی و عشایری در کلیه استان‌ های سطح کشور که به منظور ثبت نام سرمایه‌ گذاران و کارآفرینان جهت استفاده از وام های ارزان قیمت صندوق توسعه ملی، واجد شرایط بوده و از اولویت برخورداند، اعلام شدند.

ادامه مطلب...

انعقاد 4 سند همکاری جدید بین ایران و چین

ایران و چین عصر روز گذشته و با حضور سران هر دو کشور، 4 سند همکاری به منظور توسعه بیش از پیش مناسبات، امضا کردند.

ادامه مطلب...

صفحه 1 از 134

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام