اقتصاد کلان

امکاناتاخبار مدیراناقتصاد کلان

اقتصاد کلان

رکوردشکنی بی سابقه صادرات نفت آمریکا

بر اساس آمار و ارقام منتشر شده صادرات نفت خام آمریکا توانست به یک رکورد بی سابقه 24 سال اخیر (از سال 1993 تا به امروز) برسد، صادرات نفت خام این کشور موفق شد به بیش از یک میلیون و ۲۰۰ هزار بشکه در روز برسد.

ادامه مطلب...

انقلاب چهارم صنعتی لازمۀ سرمایه گذاری در صنعت

رئیس مؤسسه مطالعات بازرگانی با اشاره به اینکه میزان سرمایه‌گذاری صنعت ایران از سال 87 نشاندهنده سقوط آزاد در ارقام می باشد، اظهار داشت: این سرمایه‌گذاری نشان دهنده آن است که فعالیت‌های تولیدی به هیچ عنوان برای سرمایه‌گذاری جذابیتی ندارد.

ادامه مطلب...

تاثیر مثبت رضایت شغلی بر افزایش درآمد

برچسب ها: درآمد

بر اساس بررسی ها و تحقیقات صورت گرفته در خصوص میزان درآمد و رضایت شغلی افراد مشخص گردید که درآمد تاثیر ناچیزی بر رضایت شغلی در بین افراد دارد و این در حالی است که رضایت شغلی تاثیر مستقیم و مثبتی بر افزایش درآمد دارد.

ادامه مطلب...

اینفوگرافیک:اقدامات دولت یازدهم برای مقابله با پولشویی

این اینفوگرافیک به اقدامات دولت یازدهم به منظور مقابله با پولشویی و تلاش برای خروج ایران از فهرست سیاه پولشویی پرداخته است.

ادامه مطلب...

قابلیت جدید کاریابی در شبکه اجتماعی فیس بوک

فیس بوک به تازگی قابلیت کاریابی را نیز به دیگر امکانات و ویژگی های خود اضافه کرده است، این قابلیت به شرکت ها کمک می کند تا بتوانند فرصت های شغلی خود را تکمیل نمایند، هرچند که به گفته کارشناسان، این قابلیت به هیچ وجه تهدیدی برای لینکدین محسوب نخواهد شد.

ادامه مطلب...

تجارت ایران و روسیه 2.2 میلیارد دلاری شد

وزیر انرژی روسیه اعلام کرد که حجم مبادلات تجاری این کشور با ایران در سال ۲۰۱۶ به ۲,۲ میلیارد دلار رسیده که ۷۰ درصد رشد داشته است.

ادامه مطلب...

نرخ تورم 6.8 درصد اعلام شد

آخرین بررسی ها از نرخ تورم نشان می دهد این نرخ تا پایان بهمن ماه سال جاری 6.8 درصد اعلام شده است، افزون بر این نرخ تورم نقطه به نقطه نیز 7.1 درصد اعلام گردید.

ادامه مطلب...

بزرگترین شریک تجاری ایران وارد تهران شد

امروز یکی از بزرگتری شرکای تجاری ایران وارد تهران شد، این هیئت تجاری چینی که 10 نفر از فعالان حوزه اقتصادی و به نمایندگی از بزرگترین بنگاه های اقتصادی قدرتمند این شرکت و به سرپرستی رئیس اتحادیه توسعه اقتصاد چین با کشورهای آسیایی به ایران سفر کرده اند، با هیئت اتاق بازرگانی تهران و فعالان اقتصادی کشور وارد مذاکره شدند.

ادامه مطلب...

خوش بینی به روند روبه رشد طلا در سال 2017

با وجود اینکه قیمت هر اونس طلا، در هفته دوم  و ماه دوم سال 2017 با تغییرات چندانی همراه نبود، اما رشد نرخ طلا در کمتر از دو ماه از آغاز سال 2017 میلادی به بیش از 16 درصد رسید و نگاه ها به رشد این کالای گرانبها خوش بینانه است.

ادامه مطلب...

اعتراض تاجران به انحصاری شدن واردات خودرو

مدیرکل گمرک بندرعباس در خصوص پاسخگویی به اعتراضات تاجران خودرو و همچینن مشکلات مربوط به ترخیص خودرو در روزهای اخیر اعلام کرد: این روزها شاهد اعتراض برخی واردکنندگان خودرو به انحصار طلبی در واردات خودرو و معضلات مرتبط با علت اجباری شدن ثبت کد شناسایی خودرو (VIN) به منظور ثبت سفارش اتومبیل ها توسط سازمان توسعه تجارت می باشیم که حتماً می بایست توضیحاتی به منظور شفاف‌سازی افکار عمومی صورت گیرد.

ادامه مطلب...

صفحه 1 از 79

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام