کت جادویی گوگل و لیوایز وارد فروشگاه ها شد

اخبار مدیرانفناوری اطلاعات و تکنولوژیکت جادویی گوگل و لیوایز وارد فروشگاه ها شد

دوره دیجیتال مارکتینگ

کت جادویی گوگل و لیوایز وارد فروشگاه ها شد

برچسب ها: نوآوری

کت جادویی و هوشمند لیوایز مجهز به فناوری اختصاصی گوگل موسوم Jacquard از این هفته با قیمت 350 دلار در فروشگاه‌ها عرضه می‌شود. کت جادویی لیوایز حدود دو سال پیش به طور غیررسمی دمو شده بود و بسیاری از مخاطبان در انتظار کت جادویی بودند.

با گذشت دو سال از نمایش اولین دموی لباس هوشمند گوگل و لیوایز، سرانجام اولین کت دارای اینترنت که با آن می توان جواب تلفن را هنگام دوچرخه سواری داد، به دست مصرف‌کننده رسید.

نام اصلی کت جادویی گوگل چیست ؟

کت جین طراحی شده که به کت جادویی شهرت پید کرده است Levi's Commuter Trucker Jacket نام دارد که روی سر آستین چپ آن تگ مخصوص مسی با خازن‌های الکترونیکی نصب شده است که عملکردی شبیه ساعت هوشمند یا همان Smart Watch دارد و با لمس آن می توان پاسخ به تلفن را داد، یا موسیقی را اجرا کرد، پیامک ها را خواند و یا مسیریابی کرد. و شاید همین ها از مهمترین ویژگیهای کت جادویی گوگل باشد.

کت جادویی لیوایز با تکنولوژی گوگل

دکمه بلوتوث دار تعبیه شده روی سرآستین برای ارتباط با موبایل طراحی شده است و طوری ساخته شده است که می توان بدون مشکل آن را در ماشین لباسشویی یا خشک کن انداخت.

این تگِ ویژه 2 هفته عمر باتری داشته و از طریق یو اس بی شارژ می شود. همچنین قابلیت جداشدن از کت را دارد و گوشی‌های مجهز به اندروید 6 به بالا و یا آی او اس 10 به بالا به آن وصل می شوند.

بسیاری معتقدند صدک  بالای جامعه ایرانی که علاقۀ ویژه ای به کارهای لاکچری و متفاوت دارند، اقبال ویژه ای به این کت جادویی و های تک نشان خواهند داد و باید منتظر دیدن این کتهای جادویی در کنار پورشه ها و ... در خیابان های تهران باشیم.

کت جادویی گوگل

پی نوشت : قبلاً این خبر پیرامون کت گوگل منتشر شده بود :

شرکت گوگل با همکاری یک تولیدکننده پوشاک کت هوشمندی ساخته که با لمس آستین‌های آن می‌توان به تماس تلفنی پاسخ داد. شرکت گوگل با همکاری Levi's تولیدکننده پوشاک کتی تولید کرده که از پارچه هوشمند تهیه شده است. می توان با لمس آستین‌های آن تماس تلفنی را پاسخ داد یا آن را رد کرد و به موسیقی هم گوش داد. این کت از پارچه‌ای مخصوص تولید شده و دارای بلوتوث است. این کت در پاییز ۲۰۱۷ به بازار عرضه می‌شود.

کت جادویی گوگل و لیوایز وارد فروشگاه ها شد

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام