به گوگل پول بدهید و دیگر تبلیغ نبینید !

اخبار مدیرانفناوری اطلاعات و تکنولوژیبه گوگل پول بدهید و دیگر تبلیغ نبینید !

دوره دیجیتال مارکتینگ

به گوگل پول بدهید و دیگر تبلیغ نبینید !

برچسب ها: گوگل

گوگل به آن گروه از کاربران که تمایل به دیدن تبلیغات گوگل در سایتهای مورد نظرشان را ندارند، این امکان را داده است تا با پرداخت هزینۀ ماهانه به این هدف برسند و دیگر تبلیغات را نبینند.

به گزارش سرویس خبر پایگاه اطلاع رسانی صنعت و به نقل از CNBC، این روزها بسیاری از کاربران از مشاهده حجم وسیعی از آگهی‌ها و تبلیغات آنلاین در فضای مجازیحذف تبلیغات گوگل خسته شده‌اند. این تبلیغات گاهی برای کنترل و ردگیری فعالیت‌های کاربران نیز به کار می‌روند و از این جهت هم مزاحم هستند.

بسیاری از کاربران برای خلاص شدن از دست آگهی‌های اشاره شده از نرم‌افزارهایمسدودسازی  آگهی استفاده می‌کنند و این امر به درآمد شرکت‌هایی مانند گوگل لطمه می‌زند. حال گوگل برای رفع این مشکل خدمات تازه‌ای ارائه کرده که Google Contributor نام دارد و در قالب آن از کاربران تقاضا می‌شود تا با پرداخت یک، دو یا سه دلار در ماه از شر آگهی‌هایی که در وب‌سایت‌های مختلف نمایش داده می‌شود خلاص شوند.

با این کار به جای آگهی‌های مختلف عبارت «متشکرم» در محل نمایش آگهی‌ها نشان داده می‌شود. گوگل در حال آزمایش این طرح روی تعدادی از سایت‌های طرف قرارداد خود است که از جمله آنها می‌توان به Onion، ScienceDaily، Urban Dictionary و Mashable اشاره کرد.

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام