برای شرکت رایگان در همایش راهکارهای مهاجرت و تحصیل در کانادا، روی لینک زیر کلیک و نام خود را در فرم وارد فرمایید.

زمان برگزاری چهارشنبه 9 اسفند: اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد خیلی محدود، در «همایش همه چیز درباره تحصیل و زندگی در کانادا»فرصت

به گوگل پول بدهید و دیگر تبلیغ نبینید !

اخبار مدیرانفناوری اطلاعات و تکنولوژیبه گوگل پول بدهید و دیگر تبلیغ نبینید !

دوره دیجیتال مارکتینگ

به گوگل پول بدهید و دیگر تبلیغ نبینید !

برچسب ها: گوگل

گوگل به آن گروه از کاربران که تمایل به دیدن تبلیغات گوگل در سایتهای مورد نظرشان را ندارند، این امکان را داده است تا با پرداخت هزینۀ ماهانه به این هدف برسند و دیگر تبلیغات را نبینند.

به گزارش سرویس خبر پایگاه اطلاع رسانی صنعت و به نقل از CNBC، این روزها بسیاری از کاربران از مشاهده حجم وسیعی از آگهی‌ها و تبلیغات آنلاین در فضای مجازیحذف تبلیغات گوگل خسته شده‌اند. این تبلیغات گاهی برای کنترل و ردگیری فعالیت‌های کاربران نیز به کار می‌روند و از این جهت هم مزاحم هستند.

بسیاری از کاربران برای خلاص شدن از دست آگهی‌های اشاره شده از نرم‌افزارهایمسدودسازی  آگهی استفاده می‌کنند و این امر به درآمد شرکت‌هایی مانند گوگل لطمه می‌زند. حال گوگل برای رفع این مشکل خدمات تازه‌ای ارائه کرده که Google Contributor نام دارد و در قالب آن از کاربران تقاضا می‌شود تا با پرداخت یک، دو یا سه دلار در ماه از شر آگهی‌هایی که در وب‌سایت‌های مختلف نمایش داده می‌شود خلاص شوند.

با این کار به جای آگهی‌های مختلف عبارت «متشکرم» در محل نمایش آگهی‌ها نشان داده می‌شود. گوگل در حال آزمایش این طرح روی تعدادی از سایت‌های طرف قرارداد خود است که از جمله آنها می‌توان به Onion، ScienceDaily، Urban Dictionary و Mashable اشاره کرد.

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

همه چیز را درباره ارز دیجیتال تلگرام بدانید

تلگرام، پیام رسانی متفاوت برای ایرانی هاست، پیام رسانی که میلیون ها کاربر ایرانی دارد. مدتی است که مدیران تلگرام از برنامۀ آنها برای ورود به بلاک چین و ارزهای دیجیتال خبر داده اند. اتفاقی که می تواند برای ایرانی ها بسیار مهم باشد. اما دربارۀ ارز دیجیتال تلگرام که نامش را گرام گذاشته اند، بیشتر بدانید. اینجا کلیک کنید.

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام