برای شرکت رایگان در وبینار ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 7 خرداد : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

آنتی ویروس AVAST آنتی ویروس AVG را خرید

اخبار مدیرانفناوری اطلاعات و تکنولوژیآنتی ویروس AVAST آنتی ویروس AVG را خرید

دوره دیجیتال مارکتینگ

آنتی ویروس AVAST آنتی ویروس AVG را خرید

به گزارش سرویس خبر پایگاه اطلاع رسانی صنعت، شرکت آنتی ویروس AVAST یکی از تولید کنندگان آنتی ویروس، شرکت هلندی آنتی ویروس AVG را تصاحب کرد و طی ماه های آینده فرقی نخواهد داشت پنل آنتی ویروس کدام یک از برندهای AVAST یا AVG روی رایانه شما باشد؛ زیرا مدیریت هر دو آنتی ویروس AVAST و AVG یکی شده و کاربران یک پنل را خواهند داشت.

مدیران آنتی ویروس AVG با پذیرش معامله نقدی توسط مدیران رسمیت بخشیده شده و کاربران AVG طی روزهای آینده عضوی از AVAST خواهند شد. آنتی ویروس AVG بیش از 400 میلیون کاربر دارد که 160 میلیون آن کاربران موبایل هستند و این پیوستگی می‌تواند سود خوبی را نصیب AVAST کند. معامله بین 15 سپتامبر و 15 اکتبر انجام خواهد شد و سپس تاریخ نهایی جایجایی و نقل و انتقال حقوقی توسط رگولاتوری کشور مربوطه تعیین خواهد شد.

آنتی ویروس AVAST | آنتی ویروس AVG

آنتی ویروس AVAST کیست ؟

AVAST در سال 1998 تحت نام رسمی ALWIL Software توسط پاول بائودیس و ادوآرد کوچرا در پراگ تأسیس شد و 500 مهندس دران مشغول به خدمت هستند. کمپانی هلندی AVG در سال 1991 توسط برونودرکشور چک تأسیس و سپس به آمستردام هلند منتقل شد و اینک 1806 مهندس در آن کار می‌کنند.

آنتی ویروس AVAST آنتی ویروس AVG را خرید

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

همه چیز را درباره ارز دیجیتال تلگرام بدانید

تلگرام، پیام رسانی متفاوت برای ایرانی هاست، پیام رسانی که میلیون ها کاربر ایرانی دارد. مدتی است که مدیران تلگرام از برنامۀ آنها برای ورود به بلاک چین و ارزهای دیجیتال خبر داده اند. اتفاقی که می تواند برای ایرانی ها بسیار مهم باشد. اما دربارۀ ارز دیجیتال تلگرام که نامش را گرام گذاشته اند، بیشتر بدانید. اینجا کلیک کنید.

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام