میزان تبادل اطلاعات در هر دقیقه

اخبار مدیرانفناوری اطلاعات و تکنولوژیمیزان تبادل اطلاعات در هر دقیقه

دوره دیجیتال مارکتینگ

میزان تبادل اطلاعات در هر دقیقه

یک دقیقه برای ما بسیار سریع‌تر از آن چیزی که فکرش را می‌کنید، می‌گذرد. اما در همین 60ثانیه، جابه‌جایی اطلاعات در فضای مجازی فوق‌العاده زیاد است.

اپ‌های مختلف، سایت‌های گوناگون و شبکه‌های اجتماعی در راس تمام این جابه‌جایی‌های اطلاعاتی هستند. از سوی دیگر توسعه پرشتاب و بی‌حد و مرز این اطلاعات درحال افزودن به دیتاهای تولیدی است. اطلاعات بزرگ مرتب درحال بزرگ‌تر شدن هستند. اعداد در حال بالاتر رفتن هستند و به‌نظر نمی‌رسد که سقوطی در کار باشد. در سال۲۰۲۰ ما ۴۰برابر از این مقدار بایتی که تاکنون در دنیا مشاهده کرده‌ایم، خواهیم دید. هر کدام از ما سهم خود را در این جابه‌جایی اطلاعات داریم و این اینفوگرافی به‌خوبی نشان می‌دهد که چه میزان اطلاعات تنها در یک دقیقه و در فضای مجازی جهان در حال جابه‌جایی است.

 

میزان تبادل اطلاعات در هر دقیقه

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

همه چیز را درباره ارز دیجیتال تلگرام بدانید

تلگرام، پیام رسانی متفاوت برای ایرانی هاست، پیام رسانی که میلیون ها کاربر ایرانی دارد. مدتی است که مدیران تلگرام از برنامۀ آنها برای ورود به بلاک چین و ارزهای دیجیتال خبر داده اند. اتفاقی که می تواند برای ایرانی ها بسیار مهم باشد. اما دربارۀ ارز دیجیتال تلگرام که نامش را گرام گذاشته اند، بیشتر بدانید. اینجا کلیک کنید.

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام