برای شرکت رایگان در وبینار رابگان جهش های طلایی کسب و کار در ایران 1401 روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 28 اردیبهشت ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «جهش های طلایی کسب و کار»فرصت


سقوط سهام اپل بعد از استعفای طراح ارشد اپل

اخبار مدیرانفناوری اطلاعات و تکنولوژیسقوط سهام اپل بعد از استعفای طراح ارشد اپل

دوره دیجیتال مارکتینگ

سقوط سهام اپل بعد از استعفای طراح ارشد اپل

پس از اعلام استعفای جانی آیو، طراح ارشد اپل، از سمت خود، بازار سهام، بلافاصله میزان ارزش این طراح را نشان داد. با نگاهی به بازار سهام در روز پنجشنبه باید گفت که، این طراح سرشناس، حداقل 9 میلیارد دلار برای شرکت اپل ارزش داشت.

قابل ذکر است که این مبلغ، میزان ارزش بازاری است که اپل پس از پخش شدن خبر استعفای طراح خود از دست داد. سهام اپل، پس از انتشار این خبر، 1.4 درصد سقوط کرد.

گفتنی است که آیو، در سال 1996، به تیم طراحی اپل پیوست و در سال 2012 نیز مسئولیت طراحی نرم‌افزار را بر عهده گرفت. به گفته دیوید ایوس، یکی از تحلیل‌گران، آیو در طول دوران تصدی خود، یکی از برجسته‌ترین چهره‌های اپل بوده است. وی افزود: "آیو با رفتن خود یک حفره بزرگ برای اپل به جای خواهد گذاشت که کاملا واضح است که هرگز جایگزینی نخواهد داشت."

در نمودار ارائه شده، میزان تغییرات سهام اپل پس از انتشار خبر استعفای آیو را مشاهده می‌کنید؛

 سقوط سهام اپل بعد از استعفای طراح ارشد اپل

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی دفتر کار یا Office Space

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، اینها فیلمهایی هستند که می توانند جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را داشته باشند. فیلم دفتر کار یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Office Space به کارگردانی Mike Judge در سال 1999 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم Office Space در فضایی هجو گونه زندگی روزمره و کاری مردم آمریکا در اواخر دهه 90 میلادی ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام