منابع انسانی

برای شرکت رایگان در همایش انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه شریف، روی لینک زیر کلیک و نام خود را در فرم وارد فرمایید.

زمان برگزاری چهارشنبه 26 دی: اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «راهکارهای ایجاد استارتاپ های ثروت آفرین در شرایط اقتصادی جدید»فرصت

نگاهی به پرطرفدارترین وبسایت های جهان

اخبار مدیرانفناوری اطلاعات و تکنولوژینگاهی به پرطرفدارترین وبسایت های جهان

دوره دیجیتال مارکتینگ

نگاهی به پرطرفدارترین وبسایت های جهان

به توجه به آخرین گزارش منتشر شده از محبوب‌ترین و پربازدیدترین وب سایت‌ های جهان، به نظر می‌رسد که از برخی از وب سایت های عمومی از شبکه های اجتماعی نیز بیشتر مورد استقبال قرار گرفته اند.

نگاهی به پرطرفدارترین وبسایت های جهان

در گزارشات و آمارهای کسب شده که از سوی محققان فعال در 2 موسسه تحقیقاتی سیمیلاروب و الکسا جمع آوری و به مرحله انتشار رسیده است، مشخص گردید که سایت‌ های گوگل، یوتیوب، فیسبوک، Baidu و ویکی‌ پدیا به ترتیب جایگاه اول تا پنجم لیست پربازدید ترین و محبوب ترین وب سایت های جهان را به خود اختصاص داده اند.

با توجه به لیستی که این دو موسسه ارائه داده اند، میتوان متوجه شد که هر کاربر مدت زمانی را که صرف گشت و گذار در آن را می کند به طور میانگین در یک شبانه روز در وب سایت گوگل تقریباً ۷ دقیقه، در یوتیوب حدود ۸ دقیقه، در فیس بوک ۹ دقیقه، در بایدو ۷ دقیقه، در ویکی پدیا حدود ۴ دقیقه، در یاهو تقریباً ۳ دقیقه، در توییتر ۶ دقیقه، در اینستاگرام حدود ۵ دقیقه و در آمازون حدود ۷ دقیقه می باشد.

آمار منتشرشده از طرف GlobalWebIndex نیز بیانگرآن است که ۹ نفر از هر ۱۰ نفر کاربر اینترنت، در هر ماه از تقریبا یک فروشگاه آنلاین بازدید می نمایند و سه‌ چهارم آنان نیز در آخر یک محصول را از این فروشگاه های اینترنتی خریداری می نمایند.

نگاهی به پرطرفدارترین وبسایت های جهان

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام