نگاهی به پرطرفدارترین وبسایت های جهان

اخبار مدیرانفناوری اطلاعات و تکنولوژینگاهی به پرطرفدارترین وبسایت های جهان

دوره دیجیتال مارکتینگ

نگاهی به پرطرفدارترین وبسایت های جهان

به توجه به آخرین گزارش منتشر شده از محبوب‌ترین و پربازدیدترین وب سایت‌ های جهان، به نظر می‌رسد که از برخی از وب سایت های عمومی از شبکه های اجتماعی نیز بیشتر مورد استقبال قرار گرفته اند.

نگاهی به پرطرفدارترین وبسایت های جهان

در گزارشات و آمارهای کسب شده که از سوی محققان فعال در 2 موسسه تحقیقاتی سیمیلاروب و الکسا جمع آوری و به مرحله انتشار رسیده است، مشخص گردید که سایت‌ های گوگل، یوتیوب، فیسبوک، Baidu و ویکی‌ پدیا به ترتیب جایگاه اول تا پنجم لیست پربازدید ترین و محبوب ترین وب سایت های جهان را به خود اختصاص داده اند.

با توجه به لیستی که این دو موسسه ارائه داده اند، میتوان متوجه شد که هر کاربر مدت زمانی را که صرف گشت و گذار در آن را می کند به طور میانگین در یک شبانه روز در وب سایت گوگل تقریباً ۷ دقیقه، در یوتیوب حدود ۸ دقیقه، در فیس بوک ۹ دقیقه، در بایدو ۷ دقیقه، در ویکی پدیا حدود ۴ دقیقه، در یاهو تقریباً ۳ دقیقه، در توییتر ۶ دقیقه، در اینستاگرام حدود ۵ دقیقه و در آمازون حدود ۷ دقیقه می باشد.

آمار منتشرشده از طرف GlobalWebIndex نیز بیانگرآن است که ۹ نفر از هر ۱۰ نفر کاربر اینترنت، در هر ماه از تقریبا یک فروشگاه آنلاین بازدید می نمایند و سه‌ چهارم آنان نیز در آخر یک محصول را از این فروشگاه های اینترنتی خریداری می نمایند.

نگاهی به پرطرفدارترین وبسایت های جهان

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی دفتر کار یا Office Space

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، اینها فیلمهایی هستند که می توانند جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را داشته باشند. فیلم دفتر کار یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Office Space به کارگردانی Mike Judge در سال 1999 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم Office Space در فضایی هجو گونه زندگی روزمره و کاری مردم آمریکا در اواخر دهه 90 میلادی ... متن کامل مقاله را بخوانید

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام