راه اندازی بزرگترین کارخانه تولید گوشی توسط سامسونگ در هند

اخبار مدیرانفناوری اطلاعات و تکنولوژیراه اندازی بزرگترین کارخانه تولید گوشی توسط سامسونگ در هند

دوره دیجیتال مارکتینگ

راه اندازی بزرگترین کارخانه تولید گوشی توسط سامسونگ در هند

سامسونگ با اجرایی نمودن فاز جدید تولید گوشی در نویدا، در ایالت اوتار پرادش هند، وسیع ترین و بزرگترین کارخانه تولید گوشی در دنیا را با تولید سالانه 120 میلیون گوشی راه‌اندازی نمود.

به نقل از خبرآنلاین، گوشی‌ های ساخت این کارخانه تحت عنوان «ساخت هند» روانه بازارهای جهانی خواهد شد.

این کارخانه در حال حاضر 68 میلیون گوشی به مرحله تولید می رساند که با افزودن بخش جدید با هزینه 4.915 کرور روپیه (هر کرور معادل 10 میلیون روپیه است)، میزان تولید این کارخانه به 120 میلیون در سال خواهد رسید.

«HC Hong» مدیر سامسونگ در این کشور از روابط قدرتمند میان این شرکت و هند خبر داد که عاملی است تا ضمن انتقال فناوری، روابط تجاری نیز به دنبال بازگشایی بزرگ‌ترین کارخانه تولید گوشی در جهان در این کشور مستحکم‌تر شود.

قرار است سامسونگ 5 مرکز تحقیق و توسعه و یک مرکز طراحی را در کنار کارخانه «سریپرروبودور» در چینای هند مدیریت نماید.

انتظارها بر این است که سامسونگ فصل دوم سال مالی خود را با فروش 14.8 تریلیون وون پشت سر بگذارد که این رقم 5.2 درصد بالاتر از 14.6 تریلیون وون سال گذشته است.

راه اندازی بزرگترین کارخانه تولید گوشی توسط سامسونگ در هند

راه اندازی بزرگترین کارخانه تولید گوشی توسط سامسونگ در هند

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام