جایگاه اول حضور در اینترنت برای ایرانی ها

اخبار مدیرانفناوری اطلاعات و تکنولوژیجایگاه اول حضور در اینترنت برای ایرانی ها

دوره دیجیتال مارکتینگ

جایگاه اول حضور در اینترنت برای ایرانی ها

به گفته رئیس پلیس فتای اصفهان، بالاترین نرخ حضور در اینترنت در شبانه‌ روز با هشت ساعت به ایران اختصاص دارد و بر این اساس ضریب نفوذ اینترنت و شبکه‌های اجتماعی در این استان 74 درصد است، در حالی‌که در کشور 69.8 درصد است.

رئیس پلیس فتای فرماندهی انتظامی اصفهان اظهار داشت: وضعیت نفوذ اینترنت و شبکه‌ های اجتماعی در ایران 10 درصد بالاتر از متوسط جهانی است و به منظور استفاده از این فضا، باید برنامه‌ ریزی نماییم.

مرتضوی در این باره اعلام کرد: بیشترین نرخ حضور در اینترنت در شبانه‌ روز با 8 ساعت مربوط به کشور ماست. دختران با 965 دقیقه و پسران با 1025 دقیقه حضور هفتگی، بهترین و طلایی‌ ترین زمان زندگی خود را در اینترنت سپری می کنند.

مرتضوی به آمار جرائم رایانه‌ ای در 2 سال اخیر اشاره کرد و تصریح کرد: پیش‌ بینی می‌ شود تا سال 2024 اینترنت حق اولیه بشر شناخته شود و تمامی خدمات از این بستر ارائه گردد.

رئیس پلیس فتای اصفهان اضافه کرد: افزایش جرائم رایانه‌ ای با شاکی خصوصی در سال پیش نسبت به سال 95، 63 درصد افزایش داشته است و در 3 ماهه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال پیشین، 122 درصد رشد داشته است.

مرتضوی خاطرنشان کرد: با مشارکت دستگاه‌ های مختلف می‌ توان از ظرفیت استان اصفهان به منظور پیشگیری و مقابله با این تهدید ها استفاده کرد. ارائه آموزش‌های لازم به مردم برای استفاده صحیح از فضای مجازی را ازجمله اقدام‌های مؤثر برای پیشگیری و مقابله با تهدیدهای این حوزه است.

وی در این باره اظهار داشت: هر چند که در حوزه آموزش فضای مجازی اقدامات آموزشی خوبی صورت گرفته اما این اقدامات منسجم نبوده و نیاز است که سازمانی متولی این امر باشد، علاوه بر این بهره‌ گیری از ظرفیت فرمانداری‌ ها، ائمه جمعه و جماعات، روحانیون، کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد، سازمان بهزیستی، دانشگاه علوم پزشکی، آموزش‌وپرورش، دانشگاه‌های استان، صداوسیما، اتاق اصناف و سمن‌ها به‌صورت هماهنگ می‌تواند در پیشگیری از آسیب‌های فضای مجازی نقش مؤثری داشته باشد.

جایگاه اول حضور در اینترنت برای ایرانی ها

جایگاه اول حضور در اینترنت برای ایرانی ها

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام