پیشتازی مایکروسافت بر گوگل با مدیریت ساتیا نادلا

اخبار مدیرانفناوری اطلاعات و تکنولوژیپیشتازی مایکروسافت بر گوگل با مدیریت ساتیا نادلا

دوره دیجیتال مارکتینگ

پیشتازی مایکروسافت بر گوگل با مدیریت ساتیا نادلا

ارزش بازار سرمایه کمپانی مایکروسافت توانست از 760 میلیارد دلار نیز عبور کند و بر همین اساس این برند در حال حاضر با ارزش‌تر از آلفابت (پدر گوگل) می باشد.

لذا شرکت نرم‌ افزاری پس از اپل و آمازون در جایگاه سوم با ارزش‌ ترین شرکت جهان قرار گرفت که این موفقیت را مدیون ارائه خدمات و سرویس‌های کلود و هوش مصنوعی خود است.

ارزش بازار سرمایه گوگل 744 میلیارد دلار عنوان شده است که مایکروسافت تقریباً 20 میلیارد بیشتر از آن است و این برای نخستین بار در طول 3 سال اخیر است که مایکروسافت موفق شده جایگاه سوم را از گوگل بقاپد.

مایکروسافت که در حال حاضر با مدیریت ساتیا نادلا وارد چهارمین سال خود شده، ارزش سهامش در این مدت به 2 برابر شده است و نادلا توانسته با تغییر استراتژی از نرم‌افزار و سخت‌افزار به‌ سوی بازارهای جدید هوش مصنوعی و کلود موفقیت‌ های عظیمی را از آنِ خود کند.

پیشتازی مایکروسافت بر گوگل با مدیریت ساتیا نادلا

هفته پیش بود که مایکروسافت شرکت Semantic machines را خریداری نمود تا دستیار هوش مصنوعی کورتانای خود را تقویت نماید.

به نقل از کارشناسان مایکروسافت با لینکداین، آفیس، کلود، گیم، لپ‌تاپ و تبلت؛ به‌ زودی پس از اپل 920 میلیارد دلاری (با آیفون) و آمازون 1 تریلیون دلاری خواهد شد و این مجموعه نیز به‌ عنوان برند گوگل با تبلیغات اینترنتی به دنبال آن‌ ها خواهد آمد.

پیشتازی ارزش مایکروسافت بر گوگل

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

همه چیز را درباره ارز دیجیتال تلگرام بدانید

تلگرام، پیام رسانی متفاوت برای ایرانی هاست، پیام رسانی که میلیون ها کاربر ایرانی دارد. مدتی است که مدیران تلگرام از برنامۀ آنها برای ورود به بلاک چین و ارزهای دیجیتال خبر داده اند. اتفاقی که می تواند برای ایرانی ها بسیار مهم باشد. اما دربارۀ ارز دیجیتال تلگرام که نامش را گرام گذاشته اند، بیشتر بدانید. اینجا کلیک کنید.

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام