برای شرکت رایگان در سمینار انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه شریف، روی لینک زیر کلیک و نام خود را در فرم وارد فرمایید.

زمان برگزاری چهارشنبه 1 خرداد: اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «سمینار راهکارهای ایجاد استارت آپ های ثروت آفرین»فرصت

پیشتازی مایکروسافت بر گوگل با مدیریت ساتیا نادلا

اخبار مدیرانفناوری اطلاعات و تکنولوژیپیشتازی مایکروسافت بر گوگل با مدیریت ساتیا نادلا

دوره دیجیتال مارکتینگ

پیشتازی مایکروسافت بر گوگل با مدیریت ساتیا نادلا

ارزش بازار سرمایه کمپانی مایکروسافت توانست از 760 میلیارد دلار نیز عبور کند و بر همین اساس این برند در حال حاضر با ارزش‌تر از آلفابت (پدر گوگل) می باشد.

لذا شرکت نرم‌ افزاری پس از اپل و آمازون در جایگاه سوم با ارزش‌ ترین شرکت جهان قرار گرفت که این موفقیت را مدیون ارائه خدمات و سرویس‌های کلود و هوش مصنوعی خود است.

ارزش بازار سرمایه گوگل 744 میلیارد دلار عنوان شده است که مایکروسافت تقریباً 20 میلیارد بیشتر از آن است و این برای نخستین بار در طول 3 سال اخیر است که مایکروسافت موفق شده جایگاه سوم را از گوگل بقاپد.

مایکروسافت که در حال حاضر با مدیریت ساتیا نادلا وارد چهارمین سال خود شده، ارزش سهامش در این مدت به 2 برابر شده است و نادلا توانسته با تغییر استراتژی از نرم‌افزار و سخت‌افزار به‌ سوی بازارهای جدید هوش مصنوعی و کلود موفقیت‌ های عظیمی را از آنِ خود کند.

پیشتازی مایکروسافت بر گوگل با مدیریت ساتیا نادلا

هفته پیش بود که مایکروسافت شرکت Semantic machines را خریداری نمود تا دستیار هوش مصنوعی کورتانای خود را تقویت نماید.

به نقل از کارشناسان مایکروسافت با لینکداین، آفیس، کلود، گیم، لپ‌تاپ و تبلت؛ به‌ زودی پس از اپل 920 میلیارد دلاری (با آیفون) و آمازون 1 تریلیون دلاری خواهد شد و این مجموعه نیز به‌ عنوان برند گوگل با تبلیغات اینترنتی به دنبال آن‌ ها خواهد آمد.

پیشتازی ارزش مایکروسافت بر گوگل

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام