برای شرکت رایگان در همایش انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه شریف، روی لینک زیر کلیک و نام خود را در فرم وارد فرمایید.

زمان برگزاری یک‌شنبه 29 مهر: اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «راهکارهای ایجاد استارتاپ های ثروت آفرین در شرایط اقتصادی جدید»فرصت

پیشتازی مایکروسافت بر گوگل با مدیریت ساتیا نادلا

اخبار مدیرانفناوری اطلاعات و تکنولوژیپیشتازی مایکروسافت بر گوگل با مدیریت ساتیا نادلا

دوره دیجیتال مارکتینگ

پیشتازی مایکروسافت بر گوگل با مدیریت ساتیا نادلا

ارزش بازار سرمایه کمپانی مایکروسافت توانست از 760 میلیارد دلار نیز عبور کند و بر همین اساس این برند در حال حاضر با ارزش‌تر از آلفابت (پدر گوگل) می باشد.

لذا شرکت نرم‌ افزاری پس از اپل و آمازون در جایگاه سوم با ارزش‌ ترین شرکت جهان قرار گرفت که این موفقیت را مدیون ارائه خدمات و سرویس‌های کلود و هوش مصنوعی خود است.

ارزش بازار سرمایه گوگل 744 میلیارد دلار عنوان شده است که مایکروسافت تقریباً 20 میلیارد بیشتر از آن است و این برای نخستین بار در طول 3 سال اخیر است که مایکروسافت موفق شده جایگاه سوم را از گوگل بقاپد.

مایکروسافت که در حال حاضر با مدیریت ساتیا نادلا وارد چهارمین سال خود شده، ارزش سهامش در این مدت به 2 برابر شده است و نادلا توانسته با تغییر استراتژی از نرم‌افزار و سخت‌افزار به‌ سوی بازارهای جدید هوش مصنوعی و کلود موفقیت‌ های عظیمی را از آنِ خود کند.

پیشتازی مایکروسافت بر گوگل با مدیریت ساتیا نادلا

هفته پیش بود که مایکروسافت شرکت Semantic machines را خریداری نمود تا دستیار هوش مصنوعی کورتانای خود را تقویت نماید.

به نقل از کارشناسان مایکروسافت با لینکداین، آفیس، کلود، گیم، لپ‌تاپ و تبلت؛ به‌ زودی پس از اپل 920 میلیارد دلاری (با آیفون) و آمازون 1 تریلیون دلاری خواهد شد و این مجموعه نیز به‌ عنوان برند گوگل با تبلیغات اینترنتی به دنبال آن‌ ها خواهد آمد.

پیشتازی ارزش مایکروسافت بر گوگل

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام