اولین آیفون های دو سیم کارته به زودی خواهند رسید

اخبار مدیرانفناوری اطلاعات و تکنولوژیاولین آیفون های دو سیم کارته به زودی خواهند رسید

دوره دیجیتال مارکتینگ

اولین آیفون های دو سیم کارته به زودی خواهند رسید

2 تلفن همراه از 3 آیفونی که تا آخر سال جاری میلادی راهی بازار می‌ شود، 2 سیم‌ کارته خواهد بود، بر همین اساس «کو» از «KGI Securities» افزون بر اعلام این خبر اظهار داشت: اپل برای نخستین بار است که آیفون های خود را با آپشن دو سیم‌ کارته، روانه بازار خواهد کرد.

با توجه به گفته های «کو» قیمت مدل 6.1 اینچی از نوع LCD و دو سیم‌کارته بین 650 تا 750 دلار قیمت دارد اما مدل تک سیم آن 550 تا 650 دلار خواهد بود.

اما مدل 6.5 اینچی از نوع اولد نیز 2 سیم کارته است اما مدل 5.8 اینچی که مدل آپگرید شده آیفون ایکس می باشد، تک سیم کارته خواهد بود.

دو سیم‌کارته شدن عاملی جهت افزایش قیمت است، زیرا کاربران آمریکایی علاقه خاصی به داشتن گوشی های 2 سیم‌کارته ندارند و بازار آمریکای لاتین، آسیا و اروپا بیشتر از آمریکا از این مدل استفاده می کنند.

اولین آیفون های دو سیم کارته به زودی خواهند رسید

اپل مدتها است روی نسخه E-Sim کار کرده و ممکن است سیم دوم از این مدل باشد.

با توجه به اظهارات کارشناسان اگر اپل بتواند آیفون زیر 650 دلاری روانه بازار کند، سال خوبی خواهد داشت در غیر این صورت فروش بد آیفون ایکس را برای گوشی‌ های جدید بار دیگر تجربه خواهد کرد.

اولین آیفون های دو سیم کارته به زودی خواهند رسید

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام